Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

Tak že se taky hlásim do klubu odřenin dnes mi nějaký kretén na parkovišti u obchodáku pomačkal pravý blatník ve předu a sedřel nárazník jen tak tak že to neodneslo světlo samozřejmě že ujel.Policie to odhaduje na 20 000 Kč. Už jsem to trochu rozchodil ale vypadalo to na infarkt. :aggressive::aggressive::aggressive:

V pátek jsem si přivez opravený auto měnily př.blatník, podběh pod bl. lakovali nárazník, stálo mně to 14296 Kč Teď to budu tahat z pojištovny. Udělali to pěkně, roomstřík je jako nový. :palec2:

No tak sláva, držím palce, aby pojišťovna pustila pár chlupů. :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Musis tam dat rychly pruhy :) ne ted vazne, bud rozstrik za par stovek, kterej bude na 95% videt, nebo nechat striknout kapotu, v drahejch lakovnach si reknou 2500 za dil, takze pulku co ti rekli v servisu, ale i tak je to palba kvuli nejakymu debiloj

Vzdycky kdyz prijedu nekam na parking a vidim magora kterej tam prijede a praskne dverma do vedlejsiho auta, tak mam chut koupit starou rezatou felicii, za to jak jsou lidi bezohledny bych fakt strilel

Editováno: , autor: TomV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj., nejlpesi jsou 150 kilovy spekouni, ktery neumej poradne zaparkovat a jak se sapor z auta, tak omlaej auto vedle.

Foromen: lakovou tuzkou by to zamaskovat neslo? Me ji prinesl jezisek, tak jen co dam rumika na chviáli do vytapeny garaze, tak zamaskuju ty drobni sramy co na R mam. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj., nejlpesi jsou 150 kilovy spekouni, ktery neumej poradne zaparkovat a jak se sapor z auta, tak omlaej auto vedle.

Foromen: lakovou tuzkou by to zamaskovat neslo? Me ji prinesl jezisek, tak jen co dam rumika na chviáli do vytapeny garaze, tak zamaskuju ty drobni sramy co na R mam. :palec2:

Taky jsem o tužce uvažoval, ale bude to chtít potom vyleštit. A navíc, nemám vyhřejvanou garáž, tak to asi neklapne. No, budu to řešit po Novém roce, skusím objet pár lakoven a uvidím, co se dovím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzim palce. Ja som menil spetne zdkadlo prave (nejaky kreten mi don kopol a rozmlatil. Tak mi lakovali ten vrchny diel a ti dementi mi dali asi inu farbu. Tak to idem reklamovat po novom roku. Mala to byt cappucino a vyzera to byt ako z fabie sahara alebo take nieco...je to len maly rozdiel no na dennom svetle je to vidno. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzim palce. Ja som menil spetne zdkadlo prave (nejaky kreten mi don kopol a rozmlatil. Tak mi lakovali ten vrchny diel a ti dementi mi dali asi inu farbu. Tak to idem reklamovat po novom roku. Mala to byt cappucino a vyzera to byt ako z fabie sahara alebo take nieco...je to len maly rozdiel no na dennom svetle je to vidno. :(

Ted tak trosku mimu. Nepřemýšlel už někdo náhodou nad tím, jestli by šli na roomíka hodit zrcátka s blinkry a spodním světlem z OII?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hm, tak tohle je vždycky mrzutý...Mě když trefil ňákej chlapík, tak mi měnili a lakovali zadní nárazník a stálo to tušim 14000 kč. Což docela "jde"...Nejblbější na tom bylo, že, ač jsem za to nemoh, jsem dostal pokutu za "ujetí z místa nehody", páč jsem auto neobstříknul sprejem ale jenom vyfotil (což podle policie nestačí) a pak auto odstavil na kraj vozovky :doh ...Jsem holt pako pakovatý :) ...Tak hlavně ať to brzo opraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

béééééééééé tak mam první bouračku. Tedy tukanec. Parkoval sem a trefil me nejakej typek se seatem alhambrou Combi. nic velkyho, odrenej blatkik a naraznik a svetlo. Jenze je to leasing, tka sem vola policajty a uvidim co z toho bude. chjo., fuck:aggressive:

Jo taky jsem to zažil akorát že ten zmetek ujel naštěstí je to už opravený ale cítím s tebou držím palce ať to dobře dopadne a hlavně to chce klid. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem to zažil akorát že ten zmetek ujel naštěstí je to už opravený ale cítím s tebou držím palce ať to dobře dopadne a hlavně to chce klid. ;)

mono cekam uz skoro 2 h na policajty. je to bez zraneni, tka to nema prioritu, nastesti na to vidim z okna, tak sedi mv teple a delam jiny veci. skodu vidim tak na 20-30 tis,

odreny plast svetla ( asi vymena celeho) 8000 Kč???

lakovani blatniku a narazniku., 10-15000Kč ??? snad tam nabude nic jinyho. na narazniku mam ty ochrane listy. trosku to pobrala ,ale nevim ja kto stim budpu lakovat., chjo., je to maly, ale bude stim hormada sraniho a auto tak na tyden v servise., gtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .,.,

bly je, ze parkuju ve vjezdu k hospode, kde je zakaz vjezdu, mimo zasobovani, stojim na urovni znacky, ten druhej do toho zakazu vjel. sice je tma misto na nakaldak, coz popelari uz nekolikrat dokazali, ale nejakm uto nevyslo, sme zvedav co na to reknou policajti, tutove dostanu pojed za to ze parkuju v "krizovatce". lol

16:14, vyreseno, ja dostal domluvu za parkovani v kriuzovatce, on 1000 za bouracku. ted to jdu hlasit na pojistovnu a leasingovku. drzte palce

bouracka.JPG

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mono cekam uz skoro 2 h na policajty. je to bez zraneni, tka to nema prioritu, nastesti na to vidim z okna, tak sedi mv teple a delam jiny veci. skodu vidim tak na 20-30 tis,

odreny plast svetla ( asi vymena celeho) 8000 Kč???

lakovani blatniku a narazniku., 10-15000Kč ??? snad tam nabude nic jinyho. na narazniku mam ty ochrane listy. trosku to pobrala ,ale nevim ja kto stim budpu lakovat., chjo., je to maly, ale bude stim hormada sraniho a auto tak na tyden v servise., gtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .,.,

bly je, ze parkuju ve vjezdu k hospode, kde je zakaz vjezdu, mimo zasobovani, stojim na urovni znacky, ten druhej do toho zakazu vjel. sice je tma misto na nakaldak, coz popelari uz nekolikrat dokazali, ale nejakm uto nevyslo, sme zvedav co na to reknou policajti, tutove dostanu pojed za to ze parkuju v "krizovatce". lol

16:14, vyreseno, ja dostal domluvu za parkovani v kriuzovatce, on 1000 za bouracku. ted to jdu hlasit na pojistovnu a leasingovku. drzte palce

....drzim palce a hodne stesti........

post-7773-1200848962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dočkal a mám vyklepnutý a láknutý PZ blatník kterým jsem si já vůl štrejchnul o roh nárazníku jednoho fáva začátkem prosince. Hodili mi tam i hagusy tak už mám zase pocit, že je to pěkný. Nejhorší je jak to člověku vždycky na ty šrámy přitahuje oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak jsem to zkoušel trochu opravit, no aspoň jsem z těch dveří odstranil černý rejhy od nárazníku toho debila. A ještě jsem našel ve výšce kliky takový tři stejně velký ďůlky. Tak by mě zajímalo, co to panebože mohlo bejt za auto.

nemas foto ?? jinak mi to je lito. :feve::feve: stat se to muze,ale ja bych nechal kontakt.kvul domluve. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych nechal kontakt.kvul domluve. :help:

obávám se, že si vyjímka... :( když jsem byl ještě dítě, tak taťka trochu drknul do auta při parkování... hned vystoupil z auta a dal dotyčnému za stěrače kontakt... to se dnes nestane... známýmu někdo udělal doslova kráter v bočních dveřích a klidně odjel... lidi jsou v poslední době zlý a drzý!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...