Přejít na obsah

Taky už jste odřeli Rumíka?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

no dneska sem byl v servisu jen aby odhadnuli cenu opravy (pro pojištovnu) a odhad je kolem 25 000.- prej ještě žádnýmu roomstrovi neopravovali ten bok takže to bude poprvý--(noooo... nevim jak to dopadne...se mi na něm budou učit..) u pojišťovny mám 10% spol. účast takže zaplatim nejméně 10 000.- a oprava bude zhruba 1 týden trvat. Jo a roomstřík je starý zhura 5 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Da sa kupit pasta na lestemie oderkov moj svokor ju dostal ked mu lakovali strechu na fabii.Bola biela priesvitna a rozotierala sa na karoseriu kruzivymi pohybmi az sa to vyhladilo.Ale nemalo to original krabicu tak neviem ako sa to vola ale spytaj sa dakde v lakovni.Su aj tusky na vyrovnanie ale to by som si nedaval.

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas, dneska me na parkovisti odreli dvere nakupnim kosikem, neni to do barvvy, jen ve vrchnim laku....da se to nejakym zpusobem rozlestit?

jsem amater proto dekuji za navod

No já bych to řešil u lakýrníka, ten by to mohl rozleštit pastou. Dělal jsem to i na Fiatu, když mi mladej škrtl o trubku. Taky jsem to měl jen na vrchním laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romanko .. nic v zlom .. ale precitaj si aj svoje prispevky ked uz kritizujes -_-

akurta som vyjadril svoj nazor .. na to co som videl na fotke.... ze by ma taketo nieco peeekne nastvalo

a ked uz o to ide .. vobec mi je pocet mojich prispevkov ukradnuty .. tebe nie ?

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa len porovnavam s tebou. Bo na zaciatku sme mali zhruba rovnaky pocet prispevkov a teraz vidim ze mas o vyse 100 prispevkov viacej. :) A to ja sa snazim reagovat na veci ktore sa tu riesia. Len sa mi zda ze ty niekedy reagujes aj sam na seba. :) Nic v zlom ale ten Mr. Beanovsky kukuc vidim vsade kde si chcem nieco precitat. kol1

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednou se vracim z práce domů a co to nevidim na mým roomstříku škrábanec jako svina , teda pokud se to dá považovat ještě za škrábanec (pochopitelně sem pojištěn), z toho plyne dávat si pozor na svý auto pokud parkujete jen tak na nehlídaným parkovišti.

PS: jo a pro ty kre..ny naučne se řídit a když to neumíte nelezte za volant :aggressive:

>>> ted řešim takové dilema,.. jak to spravit ...v servisu mi říkají že kdybych chtěl vyměnit jako ten celej díl že by museli řezat do karoserie (je to vlastě cely součást karoserie a ne jen přišroubovany..) a nebo to jako nějak svařit a zabrousit ..a vyleštit . zřejmě to asi bude lepší to svařit než menit celej díl, to je zásah do karoserie a už to muže reznout a budou s tím problémy..tady bude jen možná trochu nerovnej povrh ale to je mi úplně jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa len porovnavam s tebou. Bo na zaciatku sme mali zhruba rovnaky pocet prispevkov a teraz vidim ze mas o vyse 100 prispevkov viacej. :) A to ja sa snazim reagovat na veci ktore sa tu riesia. Len sa mi zda ze ty niekedy reagujes aj sam na seba. :) Nic v zlom ale ten Mr. Beanovsky kukuc vidim vsade kde si chcem nieco precitat. kol1

mnooo souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>>> ted řešim takové dilema,.. jak to spravit ...v servisu mi říkají že kdybych chtěl vyměnit jako ten celej díl že by museli řezat do karoserie (je to vlastě cely součást karoserie a ne jen přišroubovany..) a nebo to jako nějak svařit a zabrousit ..a vyleštit . zřejmě to asi bude lepší to svařit než menit celej díl, to je zásah do karoserie a už to muže reznout a budou s tím problémy..tady bude jen možná trochu nerovnej povrh ale to je mi úplně jedno...

ja by som nechal opravit iba tu poskodenu cast , ved ked je sikovny klampiar a lakyrnik tak to nepoznas (nerovny povrch nemusi byt, uz mi takto raz opravovali premacknute dvere a bolo to uplne perfekt)

.. a menit celu cast je pakaren nakolko cely bok je jeden vylisok

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak sem si to nechal jen vyspravit(opravit to, ne to celý měnit) no ale když jsem jim to tam dával nebyli moc nadšení, říkali že to tímhle způsobem není moc profesionální...už mám roomstříka doma a není nic poznat .. možná jenom když se podívám proti slunci zblízka tak je to trochu vidět .. no ...celkem ta oprava stála 35 000.-Kč (já zacvakám jen 10 000.-Kč (10% spoluučast na 100 000.-Kč škodu)) ale jako nasrali mě ... ten kdo mě naboural ...kretén.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak že se taky hlásim do klubu odřenin dnes mi nějaký kretén na parkovišti u obchodáku pomačkal pravý blatník ve předu a sedřel nárazník jen tak tak že to neodneslo světlo samozřejmě že ujel.Policie to odhaduje na 20 000 Kč. Už jsem to trochu rozchodil ale vypadalo to na infarkt. :aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to síla, stává se tohle pořád a dost často, Zrovna dneska jsem ve městě koukal, jak ženská couvá mezi auta k chodníku do mezery s Alhambrou, a vůbec jí nevadilo, že křápla do auta za sebou. Přišla na to až když se ozvala rána. A v pohodě popojela dopředu, vystoupila, koukla na svoje a když zjistila, že není na autě nic, tak v klidu odkráčela. Měla ale smolíka, protože majitel toho nabouranýho auta na ní koukal z okna, tak na ní hned vyběhl. A ona že prej na autě nic nemá, tak o co jako že jde. HIHIHIHI, prohnutýmu blatníku a proraženýmu nárazníku říkala nic. Jsem myslel, že jí ten kluk jednu vrazí, jak se roztočil. Pak to řešili poliši a myslím, že to bude mít drahý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj todle me fakt dostava. uz jen parkovani couvanim mi prijde dost zbytecny ( vyjma podelneho), ale jeste kdyz nejakej vocas, nebo baba s auten jak krava a snazi se nacpat do uzky mezery, tak bych vyletej z kuze.. Jeste pochopim lehounky tuknuti SPz na SPZ ( pri podelnym parkovani), ale jinak .,grrrrrrrrrrrrrrr

V usti mame u jednoho malyho kruhace Gastro ( prodavaj tam vsechno mozny), kde je asi 7 parkovacich mist, ale protoze je to na strategickym miste, tak si tam snad puilka usti jezdi pro svacinu a samozrejme se na to pakoviste nevejdou, Takze prijedou videj ze neni misto, tak klidne zustanou stat pred a cekaj az se misto uvolni. tim blokuji silnici k moji falukte a plavacky hale, takze ta se inhend ucte a tim se zablokuje i celej kruhac. Peklo na zemi. :doh:wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak že se taky hlásim do klubu odřenin dnes mi nějaký kretén na parkovišti u obchodáku pomačkal pravý blatník ve předu a sedřel nárazník jen tak tak že to neodneslo světlo samozřejmě že ujel.Policie to odhaduje na 20 000 Kč. Už jsem to trochu rozchodil ale vypadalo to na infarkt. :aggressive::aggressive::aggressive:

V pátek jsem si přivez opravený auto měnily př.blatník, podběh pod bl. lakovali nárazník, stálo mně to 14296 Kč Teď to budu tahat z pojištovny. Udělali to pěkně, roomstřík je jako nový. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:specool::specool:

Tak že se taky hlásim do klubu odřenin dnes mi nějaký kretén na parkovišti u obchodáku pomačkal pravý blatník ve předu a sedřel nárazník jen tak tak že to neodneslo světlo samozřejmě že ujel.Policie to odhaduje na 20 000 Kč. Už jsem to trochu rozchodil ale vypadalo to na infarkt. :aggressive::aggressive::aggressive:

V pátek jsem si přivez opravený auto měnily př.blatník, podběh pod bl. lakovali nárazník, stálo mně to 14296 Kč Teď to budu tahat z pojištovny. Udělali to pěkně, roomstřík je jako nový.

:specool::specool:

Editováno: , autor: Misubaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...