Přejít na obsah

Kolikátý stupen jste zažili? :D


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

v sobotu sem měl asi stupeň 6, kámoš tak 10...prvně tancoval s kamoškou u kamoša doma a shodil vázu, upadnul na zem a cestou hlavou jebnul do stolu a pak se šel vyvětrat, venku se mu udělalo asik blbě a spadl hlavou na beton....rano hlava cela od krve, ale přežili sme a pijem dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se s tim nemel chlubit, ale ja asi 11... Nekolik hodin na kapackach, otrava, pumpovani zaludku, tekuta strava, HNUS!!! jiz nikdy vice!

Je to ale uz tak 9 let a nepamatuji si vubec, ale vubec nic, az probuzeni v hospitlu! :(:disgust:

Od teto story se kontroluju!

takovej slušňák furt a nakonec z něj toto vypadne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mam taky dobre zkusenosti s alkoholem, moje ''nej'' blo, kdyz sem pred 3mi roky v lete vypil asi 3piva 3panaky vodky a 3/4 flasky 75% absinthu....to co se delo ten vecer a nasledujici dva dny, to bych nikomu nepral zazit, nemohl sem nic,ani jist, ani pit, vsechno slo okamzite ven, az 3 den se to trosku zlepsilo, nejhorsi na tom byla asi ta ostuda, kdy jsem poblil v ty hospode celou podlahu n zachode, pak sem nablil do pisoaru a do umyvadla a jako bombonek sem se v tom vyvalel, fakt hnus a nikdy vice!! dneska piju uz spis vyjimecne!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mam taky dobre zkusenosti s alkoholem, moje ''nej'' blo, kdyz sem pred 3mi roky v lete vypil asi 3piva 3panaky vodky a 3/4 flasky 75% absinthu....to co se delo ten vecer a nasledujici dva dny, to bych nikomu nepral zazit, nemohl sem nic,ani jist, ani pit, vsechno slo okamzite ven, az 3 den se to trosku zlepsilo, nejhorsi na tom byla asi ta ostuda, kdy jsem poblil v ty hospode celou podlahu n zachode, pak sem nablil do pisoaru a do umyvadla a jako bombonek sem se v tom vyvalel, fakt hnus a nikdy vice!! dneska piju uz spis vyjimecne!!! ;)

nó, to mi připomíná tu mou 10, akorát je byl ještě v bezvědomí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mam taky dobre zkusenosti s alkoholem, moje ''nej'' blo, kdyz sem pred 3mi roky v lete vypil asi 3piva 3panaky vodky a 3/4 flasky 75% absinthu....to co se delo ten vecer a nasledujici dva dny, to bych nikomu nepral zazit, nemohl sem nic,ani jist, ani pit, vsechno slo okamzite ven, az 3 den se to trosku zlepsilo, nejhorsi na tom byla asi ta ostuda, kdy jsem poblil v ty hospode celou podlahu n zachode, pak sem nablil do pisoaru a do umyvadla a jako bombonek sem se v tom vyvalel, fakt hnus a nikdy vice!! dneska piju uz spis vyjimecne!!! ;)

nó, to mi připomíná tu mou 10, akorát je byl ještě v bezvědomí lol

Teda koukám,že jsem proti vám slušnej abstinent.A to jsem si myslel,že tankuju docela dost-teda jen víkendy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...