Přejít na obsah

Znaky, symboly


Aidolon

Doporučené příspěvky

normalni vlasec na ryby...uriznout...lepidlo sundat asi technickym benzinem a rozlestit tempem ;)

jak říká Jířa jenže je to hroznej vom*d ;)

Pořád to je nic proti sundavání lišt ze dveří :D

no to musí bejt ještě horší snad mě to nikdy nečeká :D

Já to mám za sebou, ale v pohodě ;) přes půl dne práce. Ale za ten výsledek to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni vlasec na ryby...uriznout...lepidlo sundat asi technickym benzinem a rozlestit tempem ;)

jak říká Jířa jenže je to hroznej vom*d ;)

Pořád to je nic proti sundavání lišt ze dveří :D

no to musí bejt ještě horší snad mě to nikdy nečeká :D

Já to mám za sebou, ale v pohodě ;) přes půl dne práce. Ale za ten výsledek to stojí.

Ja dal radsi novy v laku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni vlasec na ryby...uriznout...lepidlo sundat asi technickym benzinem a rozlestit tempem ;)

jak říká Jířa jenže je to hroznej vom*d ;)

Pořád to je nic proti sundavání lišt ze dveří :D

no to musí bejt ještě horší snad mě to nikdy nečeká :D

Já to mám za sebou, ale v pohodě ;) přes půl dne práce. Ale za ten výsledek to stojí.

Ja dal radsi novy v laku...

NO to Tomas taky,ale nejdriv musel sundat ty stary.. :D Taky o tom premyslim,ale moc se mi do toho nechce.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni vlasec na ryby...uriznout...lepidlo sundat asi technickym benzinem a rozlestit tempem ;)

jak říká Jířa jenže je to hroznej vom*d ;)

Pořád to je nic proti sundavání lišt ze dveří :D

no to musí bejt ještě horší snad mě to nikdy nečeká :D

Já to mám za sebou, ale v pohodě ;) přes půl dne práce. Ale za ten výsledek to stojí.

Ja dal radsi novy v laku...

No jo nový v laku, ale ty starý musí pryč ne ? :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalni vlasec na ryby...uriznout...lepidlo sundat asi technickym benzinem a rozlestit tempem ;)

jak říká Jířa jenže je to hroznej vom*d ;)

Pořád to je nic proti sundavání lišt ze dveří :D

no to musí bejt ještě horší snad mě to nikdy nečeká :D

Já to mám za sebou, ale v pohodě ;) přes půl dne práce. Ale za ten výsledek to stojí.

Ja dal radsi novy v laku...

No jo nový v laku, ale ty starý musí pryč ne ? :disgust:

Stary servat, trochu ocistit, koupit novy, nastrikat, nalepit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec pánové,

od Peteho mi přišel zadní znak "RS". Ten svůj 1.8 20V jsem už sundal. No jo, ale podle čeho mám ten druhý nalepit tak, aby mezi písmeny Octavia (ty jsem na kapotě nechal) a lištou RS bylo přesných 5 mm?? Nechtěl bych to nalepit křivě, mám jen jeden pokus...

Máte na to nějaký dobrý fígl?

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec pánové,

od Peteho mi přišel zadní znak "RS". Ten svůj 1.8 20V jsem už sundal. No jo, ale podle čeho mám ten druhý nalepit tak, aby mezi písmeny Octavia (ty jsem na kapotě nechal) a lištou RS bylo přesných 5 mm?? Nechtěl bych to nalepit křivě, mám jen jeden pokus...

Máte na to nějaký dobrý fígl?

Použij vodu s malým obsahem jaru. Roztok nalej do rozprašovače a postříkej lepící stranu znaku jemně touto směsí. Ten jar Ti umožní pohybovat znakem, než ho správně usadíš. Po urovnání vytlač jarovou vodu z pod znaku, aby rychleji vyschl(jednou rukou ho drž za rožek a druhou ho tiskni ke kastli). Ten znak je dost těžký, tal předpokládám, že budeš muset dýl přidržovat znak, aby nesjížděl gravitací, nebo ho zafixuj po vyrovnání lepící páskou. Půl hodiny to jde sundat bez ztráty lepivosti, potom to začíná vysychat a do 24 hodin je to vyschlé komplet.

Tento postup se používá při lepení nápisů ze samolepících fólií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nezkoušel někdo lakovat ty lišty přímo na autě?

To uz me taky napadlo,ale nevim..Chtel jsem to sverit kamosovi a ten uz v lakovne nedela.. :( Mate teda nekdo skusenost?

S bocnima listama vas kazda lakovna posle nekam, dela se to prej blbe, servat stary koupit novy, laknou a nalepit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...