Přejít na obsah

Najdi si svého V///RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

zeby VRS nevydrzal bez fora a presiel pod iny nik? :smich:  :smich:

Jo už je to delší dobu, vydržel asi 5 dní pak si dal novej nick a vše při starém, akorát se snaží idiotsky vymlouvat že to není on.

Člověk nemusí být detektiv aby zjistil, že je to VRS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podla vas som idiot no pekne ja fakt neviem kto je VRS ja som bol cca 30 minut registrovany a prezeral som si stranku,a prisli mi spravy ze som vrs !A ze som debil a atd..ale ja ziadny vrs niesom ja tomu nechapem o co vam ide, to privytavate kazdeho tak? alebo si robite srandu?najprv ip adresa potom nick a ktomu este aj chovanie hm.. no fakt dobre :unsure: nestacim sa cudovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podla vas som idiot no pekne ja fakt neviem kto je VRS ja som bol cca 30 minut registrovany a prezeral som si stranku,a prisli mi spravy ze som vrs !A ze som debil a atd..ale ja ziadny vrs niesom ja tomu nechapem o co vam ide, to privytavate kazdeho tak? alebo si robite srandu?najprv ip adresa potom nick a ktomu este aj chovanie hm.. no fakt dobre :unsure: nestacim sa cudovat :(

No pridám aj ja...pamätáš sa čo si mi napísal ako by si sa chcel na Fabiaklube volať? Nebolo to Reso????? hm?

IP hovorí za všetko, ty ju síce nevidíš a vlastne 99percent návštevníkov fóra tiež, ale napr ja ju vidím, takisto aj iní moderátori, nehovoriac o tom že v logoch sú tiež záznamy o Tvojej IPčke tak sa nevzpieraj a priznaj to.

Btw, gramatické chyby tiež vravia svoje... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RESO_VRS: Ježíš nedělej ze sebe ještě většího idiota. Normální chlap řekne "jsem zpět, udělal jsem kravinu apod." akorát ty si dáš novej nick a když se to provalí tak se tváříš ještě tupěji než normálně.

Přece musíš mít aspoň nějaké iq, aby ti bylo jasný, že těch indicií je mnoho, některé prokazatelné, některé o trošku méně, ale je jich tolik, že je to jasný na 101%

Co bylo bylo, začni se chovat normálně a bude to o.k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...