Přejít na obsah

Najdi si svého V///RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

já nejsem Gilův švagr ani

P2Movo ségra ani

Proforovo dítě ani

Bemovo bratranec ani

Martinoslavova chromajzlová lištička ani

Bobíkovo maxidot z Roomika ani

Lugovo teta

jsem jen V//RS

všichni jsme gogo, všichni jsme VRS, vždyť ho vysypali bratislavský popeláři při jeho poslední "akci" u mekáče v BA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HA HA HA ako krasne sa bavite na moj ucet ste naozaj vsetci vtipny!Ja som sa opytal som sa len jednu otazku a vy ste hnet zacali jeb.. so svojimi ustami (cest vynimkam) takze racte sa ukludnit ano ! A ANO SOM V/// RS ! ! ! ! ! a co ste si tym dokazali ?? HA?? vy ste ma vystvali z fora tak naco by som pisal zo starym nickom keby kazdy tu mal na mna sproste nadavky ,pripomienky atd.A klamat o tom ze niesom V///RS som musel lebo som si myslel ze opat to bude take ako predtym! A vratil som sa tu len preto lebo je to velmi dobra web stranka a som rad ze existuje!A co sa tyka tej RS masky ! tak mozete sa opytat uzivatela Radiika (aspon myslim ze sa tak pise jeho nick)tak ja som sa na masku prvy pytal a hnet som mu poslal aj adresu ! A co sa tyka vymazanie odpovede boba z bazaru za to mozem si aj z casti sam ale aj Mischicka lebo on ma poziadal o vymazanie so svojho inzeratu prispevky ktore nemali ani hlavu ani patu a nevedomky sa mi preplo na inzerat od masky (mal som otvorene viac stranok fora tak ze taka je pravda ! ! ! A Bobik ty ! si sa zacal hnevat preco ?? hm.. len preto ze som ti povedal ze som student ale aj ze chodim do autodielny ved som mal prax !Tak preto si sa pohneval ! Si srab ! :kol-46: Tak som rad ze som vam napisal celu pravdu a prajem vam pekny a prijemny Pokec !

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Reso neurazej mi kamarada...

kodemi :) ja ta prosim ! nestaraj sa do toho do coho ta nic nieje :) chcem vediet co napise bobik on bude tvrdit ze to tak nieje ale uvidime mozno mu konecne zasvieti v jeho hlave.A co sa tyka urazania tak mam mu co este vratit on ma uz tolko krat urazil ze cislo 100 by bolo malo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HA HA HA ako krasne sa bavite na moj ucet ste naozaj vsetci vtipny!Ja som sa opytal som sa len jednu otazku a vy ste hnet zacali jeb.. so svojimi ustami (cest vynimkam) takze racte sa ukludnit ano ! A ANO SOM V/// RS ! ! ! ! ! a co ste si tym dokazali ?? HA?? vy ste ma vystvali z fora tak naco by som pisal zo starym nickom keby kazdy tu mal na mna sproste nadavky ,pripomienky atd.A klamat o tom ze niesom V///RS som musel lebo som si myslel ze opat to bude take ako predtym! A vratil som sa tu len preto lebo je to velmi dobra web stranka a som rad ze existuje!A co sa tyka tej RS masky ! tak mozete sa opytat uzivatela Radiika (aspon myslim ze sa tak pise jeho nick)tak ja som sa na masku prvy pytal a hnet som mu poslal aj adresu ! A co sa tyka vymazanie odpovede boba z bazaru za to mozem si aj z casti sam ale aj Mischicka lebo on ma poziadal o vymazanie so svojho inzeratu prispevky ktore nemali ani hlavu ani patu a nevedomky sa mi preplo na inzerat od masky (mal som otvorene viac stranok fora tak ze taka je pravda ! ! ! A Bobik ty ! si sa zacal hnevat preco ?? hm.. len preto ze som ti povedal ze som student ale aj ze chodim do autodielny ved som mal prax !Tak preto si sa pohneval ! Si srab ! :kol-46: Tak som rad ze som vam napisal celu pravdu a prajem vam pekny a prijemny Pokec !

Ty woe, to nemyslíš vážně, mischicka za to může, jo? Tak fajn :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kuk: a mi povec ako som to mal vlastne vsetko vysvetlit ha?? plno ludi si tu otvara usta a ani nevie ako to vlastne je :) a kazal si mi aby som ti vymazal nepotrebne prispevky z tvojho inzeratu? ha? :kuk:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...