Přejít na obsah

Najdi si svého V///RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

tak sem se ze začátku bavil, ale když Reso odstoupil a začal to tu zahlcovat Bobík a spol tak uroveň tohoto tématu pozvolna upadá.............................rád vám řeknu jak to vlastně je - Všichni sme V///RS

Reso chystá drtivej protiúder - zažádal si o portaci ISP ;)

no někdy se to tady stává, nejde furt jen řešit celosvětový trable s podvozkem a umístěním znáčků ma masku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu na vás mít dotaz??? nemohl byste mi někdo napsat přesně jak má bejt umístěnej ten znáček VRS??? pořeboval bych to, ale přesně na milimetry, prosím o radu-------------------------------------------sorry dělám si samozřejmě prd.l, ale nemohl sem si pomoci :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich: : ..............je to možná tím že mám angínu a sem oblblej práškama :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uživatel V//RS mi poslal SZ:

Ahoj Bobik.jednu vec si chcem stebou ujasnit pozri sa ja ta nepoznam! ty mna nepoznas ! Tak nechapem preco to urazanie a to varovanie?Ja som napisal jasne do tematu zavriet a vymazat a nie zavriet a dat varovanie a jediny debil si tu ty A neviem cez jaky rok som na fore vela ked som sa registroval vo February Spozdravom Reso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uživatel V//RS mi poslal SZ:

Ahoj Bobik.jednu vec si chcem stebou ujasnit pozri sa ja ta nepoznam! ty mna nepoznas ! Tak nechapem preco to urazanie a to varovanie?Ja som napisal jasne do tematu zavriet a vymazat a nie zavriet a dat varovanie a jediny debil si tu ty A neviem cez jaky rok som na fore vela ked som sa registroval vo February Spozdravom Reso

To uz prestava byt sranda. To je normalne rozdvojena osobnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si hlavně myslím, že když něco je v PM, že by to mělo v PM zůzstat, a ne že by se to mělo zveřejňovat.

V 99% ano, ale tohle je právě to 1% :)

asi tak a jelikož byla PM určena mě, tak o zveřejnění rozhoduji já ;)

Nčil se a radši mi řekni jestli Vaše výprava do Blavy našla nějaké stopy VRS nebo Resa :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

mozno sa blbo opytam ale cim to vsetko zacalo, preco do neho tolko kopete?

ja akoze nic, ja len chcem vediet cim sa to spustilo.

A pokial to robi naozaj s tym,ze pouziva neviem kolko prezyvok, tak je to divne, by som povedal ze by sa k tomu mal vyjadrit cvokar, inac "GIL" ci gril uz nepamatam je tiez on?som zmateny :blink:

ps: inac ja mam tiez htp 40kW, tak kto vie mozno ze som to aj ja :w00t1:

Editováno: , autor: Julo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...