Přejít na obsah

Nejvýkonější škodovka všech dob! (Žádný apríl!)


George Couser

Doporučené příspěvky

Ačkoliv je dneska 1. dubna a mnozí by tuto zprávu mohli považovat za nejapný aprílový žertík, tak vězte, že všechny informace jsou pravdivé!

Tak a je to tady, zapomeňte na Octavii RS. Již letos bude na trh uvedena nová škodovka s výkonem, jaký nemá v historii obdoby ani u závodních modelů! Informace ze škodovky jsou zatím jenom kusé, ale podle všeho každý kdo se na ní podílí říká, že to nebude mít konkurence lehké. Interní označení modelu je 109E a proto se jí interně přezdívá Messerchmitt. Z informací zatím unikly jen kusé informace:

  • na designu se podíleli odborníci z Porsche
  • bude mít trvalý pohon všech kol (žádný Haldex)
  • bude to výhradně kusová výroba na objednávku
  • akcelerace z nuly na 200 km/h má být pod 17 sekund
  • vzniká na základě přání jistého zákazníka, který by měl první kus obdržet již koncem tohoto roku, z důvodu vysokých nákladů na vývoj a testování se rozhodlo, že musí odebrat alespoň 20 kusů
  • všech 20 kusů bude výhradně v modré barvě v kombinaci s bílou
  • ačkoliv to bude nejvýkonější model, tak bude mít nejnižší emise CO2 ze všech dosud vyráběných modelů (hybrid? :hm )
  • má jít o nejbezpečnější vozidlo ve své kategorii, má to být navíc první vozidlo odpovídající přísným evropským normám TSI ver 1.2
  • má být schopná jezdit na víc zdrojů energie (na Úpv má již zaregistrovanou ochranou známku Multipower adaptive system, ale co tím myslí fakt nevím)

Jinak k dispozici je i první 3D render budoucí podoby vozu, takže se můžete podívat zde. První reálné fotografie mají být koncem dubna/začátkem května.

Toť vše, co se zatím ke mě dostalo, pokud někdo ví něco bližšího, tak budu jedině rád. :hm

Editováno: , autor: George Couser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych měl něco vymýšlet? Pouze jsem tady dal informace, které se ke mě dostaly...jinak už mám i nějaké spy fotos z fabriky. :ph34r:

Fakt máš něco z fabriky? Se poděl s náma nebo aspon se mnou :) skříně už tři maj, podvozky snad taky, výzbroj taky až na ten transformátor. Kdy to hodlaj poskládat do prvního prototypu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych měl něco vymýšlet? Pouze jsem tady dal informace, které se ke mě dostaly...jinak už mám i nějaké spy fotos z fabriky. :ph34r:

Fakt máš něco z fabriky? Se poděl s náma nebo aspon se mnou :) skříně už tři maj, podvozky snad taky, výzbroj taky až na ten transformátor. Kdy to hodlaj poskládat do prvního prototypu?

zkskrin1vp2.th.jpgzkskrin2fl6.th.jpgzkskrin3mm9.th.jpgzkskrin4bc6.th.jpgzkskrin5nm6.th.jpgzkskrin6pd7.th.jpgzkskrin7ns3.th.jpgzkskrin8fx0.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...