Přejít na obsah

Intenzivní pípání, žádná kontrolka


Šárkaa

Doporučené příspěvky

Zdravím,

po hodině cesty mi začalo auto pravidelně každou cca 3. sekundu pípat bez rozsvícení jediné kontrolky. Po zastavení a znovunastartování se pípání ještě zintenzivnělo a pípání tedy probíhalo i bez jízdy jen po nastartování. Po rozjezdu a pár ujetých metrech pípaní přestalo a další hodinu po cestě domů už se neozvalo. Při další jízdě se pípání spustilo už po pár ujetých kilometrech a nepřestalo dalších skoro 30 minut. Po cestě domů už opět nepípalo. Takto se to opakovalo již několikrát. Auto je nově koupené před 3 týdny, ojeté, r. 2018. Týden po základním servisu - olej, filtry, dofouknuté pneu. Tušíte někdo čím by to mohlo být? Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně tedy nejde o Škoda-style pípání? To, co je slyšet, když otevřeš dveře s vypnutým motorem a zapnutými světly, nebo když delší dobu jedeš bez pásů... jo, pásy. Musel jsem kdysi dávno do servisu s zámkem pásu, co neustále vyhazoval chybu (symbol airbagu). Ono těch "chimes" má škodovka dnes víc druhů, nízký, vysoký, otravný (nepřítomnost klíčku)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Šárkaa napsal:

Zajímavé, to mě nenapadlo. Je pravda, že auto bylo předtím firemní.

Můžete mi poradit, jak se toho zbavit? Dá se GPS lokátor nějak vypnout? 

Díky

Kontaktovat předchozího majitele, co tam za GPS modul je a kde v autě je. Vypnout asi ne, lépe asi demontovat (odpojit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...