Přejít na obsah

O kolik vám proměřuje tacho?


George Couser

Doporučené příspěvky

Každy kdo ma palubni PC tak si to muže vyzkoušet sám - neni to 100% ale řekne to hodně.

60 tacho - 54 palubní PC

140 tacho - 130 palubni PC

Tomu nerozumím?! Co má palubní pc společného se skutečnou rychlostí :unsure: ?

Palubni počita pruměrnou rychlost z něčeho jineho než z tacho nevim z čeho, někde tu na foru se o tom už psalo jak to funguje

No a když za jizdy se vynuluje kratkodoba pamět tak pak hned naskoči misto pruměrne rychlosti rychlost v danem okamžiku - a ta je takova co jsem psal - aspoň u mě mi to tolik ukaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby to tak bylo tak, je to furt měření ovlivněný spoustou proměnných tudíž nepřesné

To bych nerekl, ted jsem to zkousel s GPS , tacho a pp.

TAcho 220km/h

GPS 205km/h

Tacho 215km/h

PP 201km/h

-_-;)

Jak piše Grygy.

sem hledal tema kde se to probiralo víc ale nemohu ho najit - tam to vic lidi potvrdilo že to tak funguje.

tak nakonec našel: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18544

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i kdyby to tak bylo tak, je to furt měření ovlivněný spoustou proměnných tudíž nepřesné

To bych nerekl, ted jsem to zkousel s GPS , tacho a pp.

TAcho 220km/h

GPS 205km/h

Tacho 215km/h

PP 201km/h

-_-;)

To jsme si nějak nerozuměli, já to myslel že pp není přesné stejně jako tacho :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi ukazoval při 100km na tacho- PC 95km. Při 200km na tacho- PC 190km. Tak jsem rozebral budíky a nasadil ručičku na tacho na 5km a vrátil už nasazenou lehce opět na nulu. Nyní mám tacho a PC vyštelované 1:1. Při 100km na tacho- 100km na PC. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...