Přejít na obsah

Intercooler


Com-aaR

Doporučené příspěvky

tak jsem si dnes vzal do práce kšeftíček ;) trošičku a trošičku jsem si hrál ;) a tay foto na posouzení je to podle MartinaRS tímto mu děkuji za konzultaci dnes odpo ;)...jinak je to foceno mobilem suma sumárum mi to trvalo cca 3 hodky v pohodičce

post-230-1177441530.jpg

post-230-1177441536.jpg

post-230-1177441540.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dnes vzal do práce kšeftíček ;) trošičku a trošičku jsem si hrál ;) a tay foto na posouzení je to podle MartinaRS tímto mu děkuji za konzultaci dnes odpo ;)...jinak je to foceno mobilem suma sumárum mi to trvalo cca 3 hodky v pohodičce

Hensi nebyly by nějaké orientační rozměry?Kydž už je to vymyšlený.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky no rozměry tak lamela je dlouhá 7,5cm , ty dva sloupečky jsou od sebe vzdáleny 1,5cm a lamela má na výšku 1,5 cm ..... podotýkám, že inspirace je od MartinaRS ;) i rozměry my dával Marťas

děkuji.Od Martina je mi to jasný.ten už to má dlouho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdar,

po nehodě mám na vrchu toho chladiče slabou prasklinku,dělá mi to bordelve výkonu padá mi to do nouzáku,vždy když to zalepím je na chvilku klid a pak to znovu podfoukne to lepidlo a jsem kde jsem byl,lepil jsem to už 3x.pattex,tavná tyčka,chemoprén.tentokrát jsem přes ten chemoprén dal i kus plstu a zdá se že je to opět v háji,nevíte někdo čím to zalepit aby to drželo snad navždy?????????děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

po nehodě mám na vrchu toho chladiče slabou prasklinku,dělá mi to bordelve výkonu padá mi to do nouzáku,vždy když to zalepím je na chvilku klid a pak to znovu podfoukne to lepidlo a jsem kde jsem byl,lepil jsem to už 3x.pattex,tavná tyčka,chemoprén.tentokrát jsem přes ten chemoprén dal i kus plstu a zdá se že je to opět v háji,nevíte někdo čím to zalepit aby to drželo snad navždy?????????děkuji!

No osobne bych to asi zalepil novym collerem a rovnou uz nejakym vetsim.... :palec2:

Ale pokud to chces zpravovat tak mam takovy pocit ze se chladice obecne lepi cinem, nam ho tak ted zpravovali na Camaru

Snad ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

po nehodě mám na vrchu toho chladiče slabou prasklinku,dělá mi to bordelve výkonu padá mi to do nouzáku,vždy když to zalepím je na chvilku klid a pak to znovu podfoukne to lepidlo a jsem kde jsem byl,lepil jsem to už 3x.pattex,tavná tyčka,chemoprén.tentokrát jsem přes ten chemoprén dal i kus plstu a zdá se že je to opět v háji,nevíte někdo čím to zalepit aby to drželo snad navždy?????????děkuji!

No osobne bych to asi zalepil novym collerem a rovnou uz nejakym vetsim.... :palec2:

Ale pokud to chces zpravovat tak mam takovy pocit ze se chladice obecne lepi cinem, nam ho tak ted zpravovali na Camaru

Snad ti to pomuze

ahoj,díky,ale psal jsem zvrchu a tam je plast,to asi cínem dost dobře nepůjde,skusím eprozín.díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...