Přejít na obsah

Uhrada škody


Martan

Doporučené příspěvky

Z vlastní kapsy... :p

Musel by jsi vypátrat právě toho majitele psa. Pes by měl mít známku. Pokud ji neměl, tak máš stejně smůlu (tj. jako když trefíš srnu...) :(

Je k tomu taky dobrý zavolat policii, právě kvůli tomu pátrání po majiteli. :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vůbec nejblbější varianta. Cajti se na to vykašlou... :(

Takže ti zbývá pátrat na vlastní pěst, kdo má zmrzačenýho psa. (Nebo si najmout soukromý očko... :ph34r: )

A to nejhorší by tě stejně čekalo - dokázat, že to byl opravdu ten daný pes. Těžko se najde člověk, který by platil něco dobrovolně, či byl na takové případy pojištěný...

Na druhou stranu, když by se majitel našel, proč to na něj nezkusit. Ale kdyby to mělo spět k soudnímu sporu, asi bych to neřešil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejet psa a řešit škodu na autě. no pěkný.... nasere to chápu, ale kdyby mě někdo přejel psa a pak si ještě přišel pro peníze tak..... nemusím psát co... ale jinak v pohodě. můj názor pouze

Ale psovi nic není už jsem zjistil i majitele ale nedokážu mu to že to byl on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havarijní pojistka a nebo teda záleží jak to máš zničený a kde mít známého co jezdí s náklaďákem nebo kamionem, že do tebe nějak nacouval.... jinou možnost nevidím a nebo šáhnout do kešeně... tohle je smůla, ale nejhorší jsou v noci srnky to je snad 50 procentí šance, že jí prostě sundáš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havarijní pojistka a nebo teda záleží jak to máš zničený a kde mít známého co jezdí s náklaďákem nebo kamionem, že do tebe nějak nacouval.... jinou možnost nevidím a nebo šáhnout do kešeně... tohle je smůla, ale nejhorší jsou v noci srnky to je snad 50 procentí šance, že jí prostě sundáš....

a nebo majitel psa muže být proti takovým to věcem pojištěný.Pojištění stojí cca300Kč ročně a je v tom pojištěný i ruzných věci než jen psa. Vzal jsem to z havarijního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejet psa a řešit škodu na autě. no pěkný.... nasere to chápu, ale kdyby mě někdo přejel psa a pak si ještě přišel pro peníze tak..... nemusím psát co... ale jinak v pohodě. můj názor pouze

Máš si svého psa hlídat. Ty jsi zodpovědný za svého psa. Na silnici nemá co dělat, už vůbec ne sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejet psa a řešit škodu na autě. no pěkný.... nasere to chápu, ale kdyby mě někdo přejel psa a pak si ještě přišel pro peníze tak..... nemusím psát co... ale jinak v pohodě. můj názor pouze

Tak tohle je hodně mimo mísu :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...