Přejít na obsah

Maxidot RS v obyč.TDi


cosby

Doporučené příspěvky

no, kámoš ma ve š120 motor TT

no jovlastně, před časem jsem to čet na jiným foru. Taky jsem se ho tam ptal, jak to dělá, aby ho to nesfouklo ze silnice. To musí bejt o život. Myslim, že mluvil o zrychlení cca 7 s.

To jo..za 7 s tam je motor a za dalších 25s tam dorazí i ten zbytek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žije, podle mě sis psal s někym jiným. tohle je červena š120. ten co sis s nim psal si podle me delal prdel, protože klásek by ti takovouhle píčoviny říct nemoh. z tý 120ky zbyla víceméně jenom kastle, kotouče na všech čtyřech kolech, udělanej podvozek, vyztužená kastle. co mě s tim tak vez, tak si myslim, ze zrychlení má ještě pod 7s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žije, podle mě sis psal s někym jiným. tohle je červena š120. ten co sis s nim psal si podle me delal prdel, protože klásek by ti takovouhle píčoviny říct nemoh. z tý 120ky zbyla víceméně jenom kastle, kotouče na všech čtyřech kolech, udělanej podvozek, vyztužená kastle. co mě s tim tak vez, tak si myslim, ze zrychlení má ještě pod 7s

4 kotouče..to byl origo podvozek ze 105ky, ne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žije, podle mě sis psal s někym jiným. tohle je červena š120. ten co sis s nim psal si podle me delal prdel, protože klásek by ti takovouhle píčoviny říct nemoh. z tý 120ky zbyla víceméně jenom kastle, kotouče na všech čtyřech kolech, udělanej podvozek, vyztužená kastle. co mě s tim tak vez, tak si myslim, ze zrychlení má ještě pod 7s

to byl na 100% on. Červená Š120 z BUdějc nebo snad z Kamennýho újezda. Že je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...