Přejít na obsah

Zesilovač k navigaci DX


Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat........ jestli se dá k navi DX připojit nějaký zesilovač ??

Máte taky někdo schéma zapojení (foto) kde zesík zapojit ?

Určitě se někdo najde kdo nebyl spokojený z původním ozvučením (originál výroba).

Jestli máte někdo skušenost prosím poraďte jaký zesík a případně jaké repro máte ve svých kárách !!

Mám Octavii combi 1,9 TDI rv.2002.

:kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Chtěl bych se zeptat........ jestli se dá k navi DX připojit nějaký zesilovač ??

Máte taky někdo schéma zapojení (foto) kde zesík zapojit ?

Určitě se někdo najde kdo nebyl spokojený z původním ozvučením (originál výroba).

Jestli máte někdo skušenost prosím poraďte jaký zesík a případně jaké repro máte ve svých kárách !!

Mám Octavii combi 1,9 TDI rv.2002.

:kol-49:

Kdysi jsem to montoval, připojit se dá libovolný zes, akorát jsem řešil nedostatečné vybuzení zesilovače. Takže bych zkusil hledat zes, s velkou citlivosti na vstupech. A připojuje se to do horního miniISA, ten do středu rádia, barva žlutá, jsou tam čtyři výstupy a zapínání zesu(remote). Já to mám zapojené pouze na orig SW, který jsem demontoval z Audi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jako, když tu člověk mluví s retardama píšu maj to v electroworldu a nebo snad i v stualarmu

ale bacha stojí to 250kč, aby jsi Lube zase nebrečel, že je to drahý

a i jsem to tu někde zahlídnul popsaný

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a i jsem to tu někde zahlídnul popsaný

Nikde to nemužu najít,kde to je popsaný???????

Ten mini isa sem vyndal,ale jak tam přídou do toho napojit ty dráty?????????? :feve:

Poslal sem ti SZ, mas tam popis zapojeni.

Snazil sem se vyresit problem male citlivosti vystupu pro zesilovac na radiu Gamma, neuspesne :-( Pak sem to vyresil vymenou radia za Pioneera, s tim hraje zesilovac bez problemu, ale protoze uvazuju zase o koupi Skoda radia, zajimalo by me, jesi je nejaka moznost, jak pripojit zesilovac (v mem pripade Magnat x-site 561) ke Skoda radiu. Po pripojeni to sice hraje..ale neni to ono..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...