Přejít na obsah

Madla tapeťáků


Matys06

Doporučené příspěvky

Čau chlapi, je tu někdo, kdo by mi podrobně poradil, jak rozebrat madla z tapeťáků. Nějak jsem to zkoušel a nechci, aby mi něco prasklo. Chtěl jsem si ty plasty opravit, mám je poškrábané, a nejde mi to. Předem dík za odpovědi. Hlavně potřebuje ten panýlek u řidiče, abych si něco nezničil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mel taky narazeny jak prase,jsem tam pak strikl trosku silikonu,at priste nebojuji

Tak to mám asi stejný problém. Ty madla drží fest. Pokusím se to po kouskách nějak vyloupnout. Nehci si poničit tapec. Jde jinak sundat jen to madlo? Opravím ho komplet. O víkendu jsem si stříknul palubku u budíku, střed a nějaké plasty na dveřích černou lesklou a vypadá to nádherně, tak bych udělal i ty madla a to ovládání u řidiče ať se to sladí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to nepude. Možná by pomohlo to trošku nahřát fénem. Ve předu mi to šlo dobře, ale vzádu mi to dalo taky zabrat. Jinak ovladače u řidiče po demontáži vis návod odšroubuješ od toho ty ovladače asi 4šroubky a mužeš plast stříkat.

Tady jsem našel fotku :palec2:

post-873-1177489122_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem madlo u spolujezdce, které bylo dost poškrábaný. Je lepší ho stříknout barvou (popř. jaká je na plast nejlepší, aby to vypadalo jak origo) nebo koupit nové? Co vyjde líp v porovnání cena a kvalita? A ještě dotaz, co používáte za přípravek na "oživení" plastů? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to nepude. Možná by pomohlo to trošku nahřát fénem. Ve předu mi to šlo dobře, ale vzádu mi to dalo taky zabrat. Jinak ovladače u řidiče po demontáži vis návod odšroubuješ od toho ty ovladače asi 4šroubky a mužeš plast stříkat.

Tady jsem našel fotku :palec2:

Díky za radu, ten obrázek mi určo pomůže. Ještě jsem to nikdy nerozdělával, tak snad to zvládnu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem madlo u spolujezdce, které bylo dost poškrábaný. Je lepší ho stříknout barvou (popř. jaká je na plast nejlepší, aby to vypadalo jak origo) nebo koupit nové? Co vyjde líp v porovnání cena a kvalita? A ještě dotaz, co používáte za přípravek na "oživení" plastů? Díky

Na plasty jsem si koupil celou sadu. Základ na plasty, stříkaný tmel a barvu. V sadě je základní 150ml, ale já si tu barvu vyměnil za 500ml. Výjde to levněji. Nastříkal jsem si palubku kolem budíků, rámeček rádia a plast u klik otvírání dveří a vypadá to fakt dobře. Teď si tím opravím i ty madla.

Je to koupené na www.autofam.cz Mám to kousek od baráku :palec2:

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem madlo u spolujezdce, které bylo dost poškrábaný. Je lepší ho stříknout barvou (popř. jaká je na plast nejlepší, aby to vypadalo jak origo) nebo koupit nové? Co vyjde líp v porovnání cena a kvalita? A ještě dotaz, co používáte za přípravek na "oživení" plastů? Díky

Na plasty jsem si koupil celou sadu. Základ na plasty, stříkaný tmel a barvu. V sadě je základní 150ml, ale já si tu barvu vyměnil za 500ml. Výjde to levněji. Nastříkal jsem si palubku kolem budíků, rámeček rádia a plast u klik otvírání dveří a vypadá to fakt dobře. Teď si tím opravím i ty madla.

Je to koupené na www.autofam.cz Mám to kousek od baráku :palec2:

Tak hlavně potom nezapomen na fotky pro kamarády:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty madla se daj vyndat vcelku jednoduse!!staci trosec potahnout za horni cast kera se vysune ven,na spodku to trosec drzi,ale lehkym kmitanim nahoru a dolu to jde hezky pekne vysunou......taky sem si je striknul...vcera sem se dostal k ovladani ridice tak uvidim jak to bude v aute vypaddat...

post-4984-1177507417_thumb.jpg

post-4984-1177507489_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem madlo u spolujezdce, které bylo dost poškrábaný. Je lepší ho stříknout barvou (popř. jaká je na plast nejlepší, aby to vypadalo jak origo) nebo koupit nové? Co vyjde líp v porovnání cena a kvalita? A ještě dotaz, co používáte za přípravek na "oživení" plastů? Díky

ja kupoval madlo nove ve skodovce,stalo126kacek,poskrabal ho muj malinkej hafan,svina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem madlo u spolujezdce, které bylo dost poškrábaný. Je lepší ho stříknout barvou (popř. jaká je na plast nejlepší, aby to vypadalo jak origo) nebo koupit nové? Co vyjde líp v porovnání cena a kvalita? A ještě dotaz, co používáte za přípravek na "oživení" plastů? Díky

Na plasty jsem si koupil celou sadu. Základ na plasty, stříkaný tmel a barvu. V sadě je základní 150ml, ale já si tu barvu vyměnil za 500ml. Výjde to levněji. Nastříkal jsem si palubku kolem budíků, rámeček rádia a plast u klik otvírání dveří a vypadá to fakt dobře. Teď si tím opravím i ty madla.

Je to koupené na www.autofam.cz Mám to kousek od baráku :palec2:

Tak hlavně potom nezapomen na fotky pro kamarády:-)

Dnes nafotím tu palubku a ten středový panel a hodím to sem. Madla se pokusím udělat v neděli, tak uvidím, jak mi na to výjde čas. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty madla se daj vyndat vcelku jednoduse!!staci trosec potahnout za horni cast kera se vysune ven,na spodku to trosec drzi,ale lehkym kmitanim nahoru a dolu to jde hezky pekne vysunou......taky sem si je striknul...vcera sem se dostal k ovladani ridice tak uvidim jak to bude v aute vypaddat...

Snad se mi to povede aniž bych něco ulomil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak madla jsou hotový. Tak mě to začalo bavit, že si asi ještě stříknu středovej tunel kolem ručky a klacku!!!

Madla se mi podařilo odloupnout, ale když jsem začak odšroubovávat ty 2 šroubky, zjistil jsem, že to drží ještě jeden šroubek, na kterej se nemám jak dostat!!! Ale zmakl jsem tu půlku madla a jak se to nasadí starej kousek není vůbec vidět, takže je to O.K.!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...