Jump to content

Atrani

Uživatel
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

28 Excellent

About Atrani

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,068 profile views
 1. Atrani

  Koroze

  Takže líh ihned zabral, šlo to pryč. Zajímavé, že to předtím nešlo vůbec odloupnout (plastovou montpákou na kolo). Vypadá to jak zrnko asfaltu.
 2. Atrani

  Koroze

  Dnes to zkusím lihem. Vím, že ta otázka vyznívá hloupě, ale já do toho nechtěl hrabat, kdyby to byl puchýř od rzi na záruku...
 3. Atrani

  Koroze

  Na víku kufru mám takový "vřídek", určitě to tam ještě tak 14 dní zpět nebylo. Je to tvrdé a jako pod lakem nebo od asfaltu...nevíte, co to je?
 4. Johank Johanka: výměna oleje je u pevného intervalu 1 rok nebo 15tkm, takže ti za rok olej vymění i v případě nájezdu pod 15tkm. Do servisu si můžeš donést i vlastní olej a ušetříš, ne všude jej ale berou nebo chtějí "poplatek za vlastní olej".
 5. Ještě je dobré mít ve videu na infotainmentu zobrazené VIN auta, aby to bylo neprůstřelné.
 6. Nejjistější je sám si nastudovat, kdy to bzučí nejvíc (teplo/zima, volnoběh/otáčky, min. výkon/max. chlazení atd..). Vše nahrát na video, domluvit se v servisu, že se můžeš kdykoliv stavit na projetí technikem až bude aktuálně dělat. Pak ho vzít a všechno ukázat - několikrát.
 7. Prohlídka ve 3 letech: - výměna brzdovky, olejový filtr, šroub, doplnění ostřiků, kontrola všeho předepsaného + 300 Kč výpalné za vlastní olej = 2100 Kč - vlastní olej mobil 1 0w-40 4 l 750 Kč
 8. Bohužel hlásím, že Agrotec Břeclav zakázal vlastní olej. Takže hledám dál v okolí Brna, Zlína na prohlídku ve 3 letech.
 9. Atrani

  Odřený lak

  HNa parkovišti mi včera někdo s bílým autem odštípl kousek laku. Přejel jsem to lehce abrazivní leštěnkou DoDo,barvu dostal dolů, ale je až na plech. Opraví to lakýrník i tahle lokálně?Mám strach, že to bude reznout a je to v půlce dveří u kliky, takže je to i vidět hodně.
 10. Tak mně to taky píská kvůli přetlaku. Zkoušel někdo tu klapku vpravo v kufru rozhodit doma nebo je to na servis?
 11. Nezlob se na mě, ale tohle je divné: - proč si nesedneš do jiného Rapidu? - proč to nedáš do autorizáku, když je to v záruce? - a ve finále, proč s tím vůbec jezdíš, když to nedrží v zatáčce při 80km/h? Pokud je tam mechanicky něco špatně, tak je to nebezpečné pro tebe i pro ostatní ;).
 12. Atrani

  Škoda SCALA

  Pokud je v tom záměr distancovat se od spojení low-cost Rapid, tak mohli alespoň vymyslet unikátní jméno. Tohle vypadá na hodně horkou jehlu a přitom se jim to povedlo ututlat do poslední chvíle. Divné.👎
 13. Atrani

  Konec Rapidu

  Je to asi offtopic, ale když dodavatel/subdodavatel má slevu 12, kolik mají přímo zaměstnanci?
 14. @Craig Na krátké trasy vybírej řidší oleje, rychleji maže studený motor. Vyhni se longlife olejům a jinak při výměně rok/10tis. km je to jedno :)
 15. Atrani

  Přísady do benzínu

  @MBDusan sice neaktuální reakce, ale v pátek mi přišel nový VIF 500 ml. Po prvotním šoku, že mi poslali disel, jsem pogooglil zjistil, že zelená je OK. Ovšem pořád to nemají opraveno ani na vlastním webu.
×
×
 • Create New...