Přejít na obsah

Zadní repro do octavie hatchback


Doporučené příspěvky

Zkoušel jste někdo instalovat repro do zadního plata?Původní repra se mi vůbec nelíbí,jak hrají.Mám doma z jiného auta repráky Sony 16cm průměr,které hrají pěkně a ty v octě mají průměr jenom caa 10cm.Mám obavu,že když vyříznu díry do toho zadního plata,tak aby to potom nějak nerezonovalo.Dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za nabídku,ale já repráky nechci.Ty Sony mě absolutně vyhovují jak frekvenčně,tak i výkonově.Mají frekvenční rozsah od 30-20000Hz a 160W.Nejsem žádný fanatik na muziku(nemusí mi skákat sklenička,když jí postavím na auto).Můj dotaz se týkal hlavně rezonancí toho zadního plata.V diskusích se řeší přední repráky a o zadních jsem nic nenašel.Na té tvojí fotce je to plato udělané celé nové.Je to potřeba,když chci dávat ty repráky do toho plata?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo instalovat repro do zadního plata?Původní repra se mi vůbec nelíbí,jak hrají.Mám doma z jiného auta repráky Sony 16cm průměr,které hrají pěkně a ty v octě mají průměr jenom caa 10cm.Mám obavu,že když vyříznu díry do toho zadního plata,tak aby to potom nějak nerezonovalo.Dík za rady

Repra do zadního plata jsem dával a opravdu to drnčí.Proto jsem plato předělal z MDF jak už píše Fancarhifi.Je to velký rozdíl.

post-655-1177697488_thumb.jpg

post-655-1177697498_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...