Přejít na obsah

Vonkajšie spoje


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

Chlapci, ja take veci neviem robiť. A nerad by som niečo ulomil alebo take niečo. Skusim servis a uvidim.

Já bych tipoval,že v servisu to shledají v pořádku a v patřičných tolerancích..určitě se jim do toho nebude chtít hrabat..Ale rozhodně to zkus,třeba zrovna narazíš na nějakého puntičkáře,jako jsme my tady. Přiznám se,že mně by to taky štvalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, na ta přední světla bys potřeboval alchymistickou dílnu :) Trošku ho zvedneš a zjistíš, že potřebuje trošku dozadu, aby ti lícovalo s nárazníkem.Ale to zas pak ti nepůjde nahoře k blatníku..pořád tak musíš hledat nějaký kompromis. Pod světlem jsou takové plotny na dva šrouby,kteráé můžeš přidzvedávat..ale zároveň jak ty šrouby povolíš, můžeš s tím hýbat i dopředu-dozadu a vpravo-vlevo. Problém je v tom,že to vždycky musíš dotáhnout a zkusit zastrčit světlo zpátky, takže je to docela pakárna a hlavně nadlouho..ale jde to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem po vymenovani zarovek zpozoroval, ze jedno svetlo by mohlo byt o milimetr ve dvou mistech vic zapadly dovnitr, ale jak psal Cosby, koukl jsem na vic Octavek a snad zadna to nema uplne presne. Kazdopadne bych mohl vyzkouset to, co psal Jirik.DC s tema sroubama - stacilo by jen lehce (tak o 1mm) svetlu pomoct vic dovnitr. Jinak na slicovani zadne vyraznejsi nerovnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...