Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Tak vidím, že se to fakt pěkně rozrůstá a organizátorům přibývá vrásek, kde že to vlastně bude, aby se všichni vešli. Ale nebojte se, všichni se vejdem!!!

Další věc, kterou bych chtěl sdělit je toto: byla by možnost udělat i speciální srazové nálepky. Chtěl bych tedy přidat i anketku, kdo by měl zájem o tuto unikátní 1. moravskou srazovou nálepku ŠKODA HOME??? Vzorek vyvěsím večer. Podle zájmu by se nechaly udělat a přibližnou cenu také sdělím. Dnes jsem mluvil s firmou, co by to dělala, tak počítám, že do 20,- Kč za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych přijel,ale nikoho z vás neznám:( nebude to blbé?Mám F I 1,2 a asi jsem nejmladší :(

to máš kousek, tak přijeď ;) nejmladší určitě nebudeš :p

Supr chapu-li to dobře jsem zvaný :) uvidím jak s tím datem...14.10 by se mi hodilo...ještě uvidím jak to tady dopadne :) a prej se berou i přítulky??? :prc: (nemyslím ty plechové) :p

PS:nalepku beru ;)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: MATYS06 a MILAN II

Tak co kluci, srazili jste se a co jste vymysleli? Času je sice ještě dost, ale příští týden už by se mělo začít plánovat na jisto. V pátek uzavřeme předběžný seznam a pak se uvidí. Ve chvíli, kdy se ale začne něco objednávat a někde něco zamlouvat tak to bude chtít vybrat nějaké zálohy, aby jsme potom třeba x hodin bowlingu a 15 jídel navíc neplatili ze svého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: MATYS06 a MILAN II

Tak co kluci, srazili jste se a co jste vymysleli? Času je sice ještě dost, ale příští týden už by se mělo začít plánovat na jisto. V pátek uzavřeme předběžný seznam a pak se uvidí. Ve chvíli, kdy se ale začne něco objednávat a někde něco zamlouvat tak to bude chtít vybrat nějaké zálohy, aby jsme potom třeba x hodin bowlingu a 15 jídel navíc neplatili ze svého.

Čau Víťo, prvně by se mělo ukončit hlasování o datu, aby se mohlo už něco objednávat. S tím bowlingem to vidím opravdu špatně. Začíná semestr na VŠ a v Olomouci bude zase narváno a tudíž problém něco sehnat pro větší počet lidí. Když by bylo nejhůř, brácha dělá na motorestu Čenda směr Ostrava a mohl by být salonek, ale rozhodující je počet lidí. Jak to tak pročítám, tak to zatím vypadá na nějaké to parkoviště u hypermarketu a sezení v nějaké z restaurací. Asi bych se přiklonil k tomu datu 21., aby se vše stihlo zorganizovat. Nečekal jsem takový zájem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám nálepku!!! :)

nálepka pěkná, ale nešlo by tam spíš hodit nějakou slepičku? ;) ať už Octu nebo Fabku, ale Japonce ne-e ;)

Čau, slepička by nebyla špatná, ale tím autem jsem vyřešil dilema, jestli Fábku nebo Octu. Abysme se nehádali. Navíc to je takové ideální rozpoložení, že to přímo vyzívalo proto, dát to na tu nálepku. Zkusím ještě něco vykoumat, jinak to tak nejspíš zůstane. Každopádně inspirace na další sraz a organizátory z jiného koutu Moravy :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.Hlavně zdravím Matyse 06,Vítu a Milana II.Rád bych se s Vámi zase sešel ,ale snad do té doby nenachumelí.Když by mě to vyšlo přijet, tak tu samolepku bych si určitě koupil. -_-

Čus chlape...nevíš něco o podložkách....?Nějak nedorazily...a máš plnou chránku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám nálepku!!! :)

nálepka pěkná, ale nešlo by tam spíš hodit nějakou slepičku? ;) ať už Octu nebo Fabku, ale Japonce ne-e ;)

Čau, slepička by nebyla špatná, ale tím autem jsem vyřešil dilema, jestli Fábku nebo Octu. Abysme se nehádali. Navíc to je takové ideální rozpoložení, že to přímo vyzívalo proto, dát to na tu nálepku. Zkusím ještě něco vykoumat, jinak to tak nejspíš zůstane. Každopádně inspirace na další sraz a organizátory z jiného koutu Moravy :palec2:

a co nějakýho veterána (laurin a klement???) nebo třeba starou Felicii v cabru... prostě něco stylovýho ;) jinak ten důvod celkem chápu, ale mě by bylo jedno kdyby tam byla octule ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...