Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Škoda že j -_- sem tam za vámi nemohl přijed

Ani nevíš jak to mrzí mě, že jsem se nemohl mrknout na origo RS!!! Jsem do RS úplně ujetej... A co teprve do žluté? Uff, vždyť to je můj sen. Do podzimu je ještě daleko, tak uděláme ještě jeden srazík, ne?? :palec2:

Tak s tím souhlasím. Jak tak čtu, sešlo by se nás ještě víc. Chtělo by to ale pořádnej plácek!!! Bral bych ještě jeden srazík do prázdnin!!! :palec2: Na RS jsem taky dost zvědavej a žluta, super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro každou srandu! Tento první byl takový oťukávací a seznamovací. Ale potěšilo mne, že se nás sešlo tolik. A když k tomu bude nějaký program... U nás třeba je Ferrari bar s posezením a hlavně motokárama a plac na parkování je pro móóóc aut ;)

http://www.motokary-bruntal.wz.cz/

Tak na poprvé si myslím, že dobrý a podle reakcí bych řekl, že na dalším nás bude ještě víc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro každou srandu! Tento první byl takový oťukávací a seznamovací. Ale potěšilo mne, že se nás sešlo tolik. A když k tomu bude nějaký program... U nás třeba je Ferrari bar s posezením a hlavně motokárama a plac na parkování je pro móóóc aut ;)

http://www.motokary-bruntal.wz.cz/

Tak na poprvé si myslím, že dobrý a podle reakcí bych řekl, že na dalším nás bude ještě víc :palec2:

tojo to bude :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro každou srandu! Tento první byl takový oťukávací a seznamovací. Ale potěšilo mne, že se nás sešlo tolik. A když k tomu bude nějaký program... U nás třeba je Ferrari bar s posezením a hlavně motokárama a plac na parkování je pro móóóc aut ;)

http://www.motokary-bruntal.wz.cz/

Viťo máme stejný názor!! Ješte to skloubit s nějakým programem a je to uplně good!!! Kliďo piďo akce od rána.. s nějakou projížďkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co kucí, kdo se pustí do organizace dalšího srazu? Moc času není, jestli se chcete sejít ještě do prázdnin. ;)

Už se tak nějak domlouváme s Milanem a je v kontaktu s tím klukem, co má tu žlutou RSu. Prý by dorazil, ale je z okresu Ústí nad Orlicí, tak uvidíme, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Je potřeba se domluvit hodně dopředu, protože přece jen ty prázdniny mají jiný režim než normálně. Asi bych to viděl až na srpen a ten ŠKODA SRAZ v Přerově.

S tím souhlasím. Taky bych navrhoval seřadit naše Octávky do fronty v Přerově! Byl jsem tam minule ještě se starým čumákem a nikdo si mýho auti ani nevšimnul! Každej raději očumuje kravinama přeplácaný 100L a 105L ležící na podlaze. Tak teď to snad bude jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím. Taky bych navrhoval seřadit naše Octávky do fronty v Přerově! Byl jsem tam minule ještě se starým čumákem a nikdo si mýho auti ani nevšimnul! Každej raději očumuje kravinama přeplácaný 100L a 105L ležící na podlaze. Tak teď to snad bude jinak...

S tím plně souhlasím. Já taky když jsem byl na srazu tak jsem stál vedle 105 L a lidi čuměli na ni jak mu to leží na zemi a mýho RSka si ani nevšimli. Hrůza. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na počasí, buď rád, že se sejdeme!

Jen nevím, jestli dát sraz někde před vjezdem a potom vplout hromadně a nebo si předem domluvit stání s pořadateli...

Víťo,

tím že postavíme Octy do fronty, jsem právě myslel, že uděláme rezervačku (u Jurise) třeba vlevo vzadu na trávě! Minule tam bylo místa pro celý octavia club...

PS: určitě budu rád, když se s váma zase uvidím!!! To platí i pro ostatní nadšence, kteří hodlají přijet a ukázat své Škodovácké miláčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...