Přejít na obsah

Morava


VitaP

Doporučené příspěvky

Muzete sem prosim nekdo hodit GPS souradnice?

Že by se blížilo uzdravení?? Tak to blahopřeji a těším se na Tebe i tvoji The best Jeff-car :palec2:

Je to uz o hodne lepsi. Diky. Jestli to tak pujde dal, tak bych se na skok stavil :)

Hledal jsem na mape GPS souradnice: Loc: 49°36'2.513"N, 17°13'18.46"E

Je to ono?

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobime tam nejaky "blešák" :D Ci si vzat vela kacek lol

Tak tohle je dotaz!!

Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli někdo bude chtít MDF podložky pro Octavii. Mám k dispozici i mezikroužky pod zadní repra, ty ale jsou jen pro limuzínu. Ptal se i brácha www.fancarhifi.cz jestli má přijet na ukázku s nějakým "autohifi" zbožím. Co vy na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ;) Kufre naplnit a kto nebude mat plne kufre nech si naplni penazenku HEHE. bude ho mat plny pri odchode. lol

Urobime tam nejaky "blešák" :D Ci si vzat vela kacek lol

Tak tohle je dotaz!!

Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli někdo bude chtít MDF podložky pro Octavii. Mám k dispozici i mezikroužky pod zadní repra, ty ale jsou jen pro limuzínu. Ptal se i brácha www.fancarhifi.cz jestli má přijet na ukázku s nějakým "autohifi" zbožím. Co vy na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v kolik tak bude akce koncit cca? Ja bych tam prijel az tak ve 2 mozna i ve 3 a budete u Glubus do te doby?

Myslím, že tam bude taková grupa, že všichni rozhodně neodjedeme lol

Tak jo, ja teda prijedu s tim svym zihadlem :-) , vezu brachu na intr a musim jeste spravit lednicku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...