Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

superfatty > mám tam asi nějaký žárovky, řekla bych :-) (normál + xenony). No a ten interíér do barvy chromu?

mischicka > sakra, taky mi radíš chrom... No i mně se líbí, jenom těch odstínů je ale asi mld :kuk:

Nemáme v okolí UL nějakej škoda-vrakáč? Bych potřebovala kryty předních repro, klidně i nebéžový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superfatty > mám tam asi nějaký žárovky, řekla bych :-) (normál + xenony). No a ten interíér do barvy chromu?

mischicka > sakra, taky mi radíš chrom... No i mně se líbí, jenom těch odstínů je ale asi mld :kuk:

no nemáme ale v Praze je dobrej, zkus nick JendaT4...

ad světla: no ale v parkovačkách musíš mít LEDky, jinak ty žluťáky vypadaj hrozně ke xenonům. !! :palec2:

ad chrom: nemám rád chrom interiér..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kol6

mischicka > hledat témata jsem zkoušela, nenašla jsem prakticky nic, asi dávám hledat blbý slova :kol-140:

Dajvr > lakovat já nebudu, to bych někam dala udělat, i když třmeny se mi povedly :D

superfatty > já znám v Praze taky jeden dobrej, jenže jen tak pro věc za cca 100,- se mi tam teď hned nechce, dík za tip na Jendu, písnu mu SZ. Se žluťákama máš pravdu, bude provedena výměna, našla jsem si tvůj thread s fotkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...