Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Takze ja kecam! Ja jsem rikal, ze e mi tam chce, ale ze nic neslibuju, protoze me muzou kdykoliv zavolat do prace. Nikdy nic na sto procent neslibuju, protoze mam praci jakou mam a mam proste flexibilni pracovni dobu, jsem vlastne 24 hodin k dispozici. Takze budu rad, kdyz Vas co nejdriv nekde na srazu uvidim, zahuci do me nejaky pivko a Vy ted prestanete rejpat :) Ted bych si dal jedno oroseny ani nevite jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Blacky, pojedes tam Rumikem nebo na "masine"??? By jsme mohli dat nekde spicha, ze by jsi me tam dotahl abych nekde nebloudil a nasel to, co? Nebo kdokoliv jinej

aajajaj tak to se mnou vypada spatne, v patek mam narozky, takze v sobotu musim na chalupu za rodicema. Jedu tedy az na obed, takze dopoledne se na chvilku ukazu.

, aale., nedele by mohl klapnout, sice jedu v SO vecer na jednu parbu do Loun, ale ridim, tazke budu strizliv a rano se probudim. Takze se tam nebudu ometat celou dobu, ale vzdycinky na kousek se ukazu. Pokud bude pekne tak jedu samosabou na prskousovi. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar dracíííííí ,

tak v Hostovicích už jsou všichni informováni o uzavření silnice na příští sobotu :palec2: . Nějak mi to nedalo, tak jsem si to projel a musím konstatovat, že su na závod připravený ;) . Rval jsem to nahoru co to šlo a to podotýkám, že jsem vůůůbec nebrzdil :o . Všechny zatáčky byly úplně v pohodě - prostě jsem to měl naprosto pod kontrolou kol5 . Jediný problém byl, že mé plíce to memohly vydejchat , v nohách mě brala křeč od šlapání a pot ze mě chcal proudem lol . No a ten čas asi taky nebyl nejlepší, protože mé staré unavené tělo potřebovalo stále odpočívat :specool: .

post-5305-1215285721_thumb.jpg

post-5305-1215285752_thumb.jpg

post-5305-1215285767_thumb.jpg

post-5305-1215285778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...