Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Dnesek - :kol-17:kol104kol100:kol-17:

Až pojedeme příště do Děčína, tak vyrazíš o hodku dřív lol , nebo ti raději hodím lano .... :D .

Jinak ten Magicar musí obsahovat mnohé vylepšení, když nepustí do auta ani svého majitele :palec2: - je to zavedená značka s vysokou spolehlivostí. Dobrá volba Tomáši ......... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až pojedeme příště do Děčína, tak vyrazíš o hodku dřív lol , nebo ti raději hodím lano .... :D .

Jinak ten Magicar musí obsahovat mnohé vylepšení, když nepustí do auta ani svého majitele :palec2: - je to zavedená značka s vysokou spolehlivostí. Dobrá volba Tomáši ......... :t

Hele kde jsi? co ty motokary?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až pojedeme příště do Děčína, tak vyrazíš o hodku dřív lol , nebo ti raději hodím lano .... :D .

Jinak ten Magicar musí obsahovat mnohé vylepšení, když nepustí do auta ani svého majitele :palec2: - je to zavedená značka s vysokou spolehlivostí. Dobrá volba Tomáši ......... :t

S tim o hodku driv narazis na co? A prestan si ze me utahovat :) i Superfatty mi pak psal, ze se sirit nebude, ze se takovy veci proste stavaji :p ale ty ne, ty proste zacnes :palec2: Jako by nestacilo to vecny utahovani z me osoby v Decine :unsure: Ale jak jsem rekl, byl to prvni problem, co jsem s tim mel, ale nebyt Vas dvou, tak jsem namydlen :D takze diky Vam :palec2: Jeste me napadlo, jestli tam nebyl nekde nejakej inštrument, kterej rusil signal. Fakt si to nedokazu vysvetlit. Kazdopadne jsem hned dneska nastavil PIN na odalarmovani auta bez pageru, vyklepanim toho PINu na okno, takze tohle uz se nestane :palec2: Takze nemusim vozit desitku klic v aute :p:palec2: Jinak co se tyce toho piva, tak se mnou pocitejte taky jestli neva a jestli prijede i Vorlajz, tak aspon uvidi, ze nejsem lhar :kol-98: Tak zarizuj Mílo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru v pohode neboj :) Je to srandista, kterej umi i poradit. A moucha pred jeho autem bych opravdu byt nechtel ;)

To Vrbic: Jo a Milane, dost jsi me prekvapil, respektive Tva vsimavost. Celkem jsi me dostal, kdyz jsi hned v druhe vete rekl, kde parkuju. Klobouk dolu. To je prehled :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bych byl - pořád parkuju vedle tebe ;) , tak se tam moc neroztahuj ... :rtfm::smich: . Příští týden to mám takové na pikaču, tak nevím jak budu stíhat . Jinak já bych dal raději pivkooo :kol-35: .

Se bojis ze by nam tvuj velkej zadek nestacil vid? :)

Ja sem to zaparkoval jen tak jak to slo jsem byl stahanej po ceste a ted jezdim po usti Hondou takze se budes muset holt trosku uskromnit a nebo zhubnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Davr : obě ruce mám levé a poradit dokážu maximálně to , co mě naučí Petan ;) . No a s tím parkováním to bylo jednoduchý, protože tak tmavé lampy široko daleko nikdo nemá :p .

To Robert : ty jsi nám nějak zvlčel - kolo a alkohol ...... ? :t

To Octavian : koukej si to raději umejt, nebo to tvoje roční bahno na autě ušpiní mojí krasavici kol5 .

To Blacky : závody jsou jen v sobotu- dopoledne trénink a odpoledne to vypukne na ostro . Já budu stát nahoře v Hostovicích :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...