Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

prave sem se vratil ze zavodu do vrchu v Trmicich. Spolecne v Vrbicem a Vrbicem juniorem jsme byli svedky 1,5 treningoveho kola, pri kterem se staly 3 bouracky. 2 auta na odpis. Krev zadna, vsichni v poradku. A pokud se nic nezmeni, tak byl diskvalifikovan Čajíček s "FI mega brutus" za nerespektovani vyveseni zlutych vlajek a ohrozeni lidi zasahujicih u bouracky. Behem nedele postnu fotky a zevrubne info z toho co jsem videl. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky taky si se mohl zastavit:) jinak hrabe ti to pěkně .... :D a kočka slečna .. Jinak s tim tvim "FI brutus" to bylo trochu jinak :) to co se tam stalo cajicek rychle jel za nima co mu volali... Proto taky to. Jinak sem tě vividěl jak si odjiždel, byl sem u svoji a čajdovo fabky vedle sebe :-)

Editováno: , autor: kodemi.:R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo rano sem tam byl na prskousovi a na chvilku odpolko rumikem. hihi nemel sem v umyslu to tak "odhrabnout" ( jde to vubec s HTP? lol ), ale blbe sem se tam motal a nechtel sem se k necemu prinatrefit.

tim "FI brutus" sem myslel jako ze hoooodne upraveny. To auto se mi libi. Jak kouri je taky husty.

Je to skoda, ze mu ujely nervy. Ja tam u te bouracky stal, kdyz se priritil. Nejdriv malem trefil v zatacce chlapka s vestou, pak to od nej na cca 20m zase "okopal" az k nam ( fakt je neprijemny, kdyz ti za zady zarve auto) nasledne pekne nadaval z okenka a zase to okopal kolem te bouracky skrz cil. Nevim neznam ho z jeho pohledu to mozna bylo pod kontrolou, ale z venku to fakt bylo o strach. Asi nastve, kdyz te po pul jizde zastavej, ale to se neda nic delat. Vrbic ti potvrdi, ze hned po te rane jsme mysleli, ze je ten kluk mrtvej. A kdyz se tam pak pririti dalsi auto, presto ze je vyhlasenej stop a "zluty vlajky" po trati. Pekne mi busilo srdce :kuk:

Jinak si na me mel halekat, ja bez brejli blbe vidim na dalku a stejne nevim jestli bych te poznal. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky: Ten kluk a ten kluk co ho srazil a kouslo se ho byli všichni kamaradi :( Snad a nejdim se Honzovi jak reagoval.. Jo no koukal si přimo na nas ja byl u Honovo fabky hned vedle sme tam chalovali na stravenky apod :-D :-D Tak přište dame spicha dřív, ja tě poznal podle roomster napisu na dveřích a tech lišt na naraznikach černých + krasna slečna a model roomu + kraši pi*coviny na palubce :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej ted tomu nerozumim. oni tam vazne nekoho primo srazili? Vrbic rikal, ze pak behem dne nejakyho fotografa. Ze by i nekoho rano to nevim. Kazdopadne je to skoda. myslim, ze mel v prvnim treningu dobrej cas.

jj to je ono spousta picovinek na aute lol na pritulku mi ale nesahej, jen moje :p:p jj skoda, ze si nenapsal sme ze tam budes sme mohli nejaky pifko dat. Vrbic by tak dal :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...