Přejít na obsah

Kombalek bez lyzin!


Chossse

Doporučené příspěvky

Zdravim hosi,chtel bych tunit svuj combalek tim ze sundam lyziny ze strechy!Ale na combal je to slozitejsi kdyz jsem to sundal,zjistil jsem,ze se tam neda dat jenom ta mala blbost co se dava na sedany atd.Ve skodovce mi rekli,ze to bych musel koupit tu celou gumu co je od predniho okna az na zadek!Pry par 2800kc no hezky!Nevite da se to udelat jinak nebo nevite,jestli se ty listy daji koupit levneji?Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hosi,chtel bych tunit svuj combalek tim ze sundam lyziny ze strechy!Ale na combal je to slozitejsi kdyz jsem to sundal,zjistil jsem,ze se tam neda dat jenom ta mala blbost co se dava na sedany atd.Ve skodovce mi rekli,ze to bych musel koupit tu celou gumu co je od predniho okna az na zadek!Pry par 2800kc no hezky!Nevite da se to udelat jinak nebo nevite,jestli se ty listy daji koupit levneji?Dik

To se bude asi blbě shánět, ale zkusil bych vrakáč. A nebo zkusit je prodat za 2800,- a budeš mít na lišty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hosi,chtel bych tunit svuj combalek tim ze sundam lyziny ze strechy!Ale na combal je to slozitejsi kdyz jsem to sundal,zjistil jsem,ze se tam neda dat jenom ta mala blbost co se dava na sedany atd.Ve skodovce mi rekli,ze to bych musel koupit tu celou gumu co je od predniho okna az na zadek!Pry par 2800kc no hezky!Nevite da se to udelat jinak nebo nevite,jestli se ty listy daji koupit levneji?Dik

ja bych to s tebou menil mam zase bez lyzin a chcu je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hagusy jsou na autičku je to paráda . Práce tak na tři hodiny,neměl jsem předvrtány žadné otvory tak že jsem to musel rozměřit a vyvrtat ale je to paráda . Prostě tam patří a pokud někdo má jiný názor tak to musím jen respektovat.

Já jsem taky jeden co má bez ližin a jsem za to rád. Na pěkných kolech vypadá sportovněji, opticky delší a nižší. S hagusama je spíše dodávkózní. Hádám, že 90% hagusů nikdy nic nevezlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kus hned bych ty listy vzal,ale po te zkusenosti,uz to radsi nesundavam!Pokud to sundam tak ten protikus co je ve strese,je to vlastne matka pro ty srouby z lyzin,spadne zase dovnitr a bude mi litat mezi strechou a tapecirungem a na to .. :prc: ! :) Nechapu proc to tam ve skodovce nemohli aspon trochu bodnout at to nepada!:(Ale je to 50 na 50 s lyzina vypada jako kombal a neni to tak hrozne!Bez je to trochu divne ale vypada to fakt opticky nizsi a delsi!A opravdu mozna i vice nez 90 lyzin nikdy nic nevezlo! :) Ale uz jsem si zvyk!Ale sefik ma A4 se stribrnyma hagusama nevite nekdo nebo nezkouseli jste nekdo jestli to nahodou nesedi na oktu!????????Strbrne by to vypadalo asi zajimave! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nazdar páni "embečkári" :p

No ja mam tiez kombik bez Lyzin a s lyzinami sa mi to pci viac a aj ked nic pravidelne neprevazam, lyziny su v pohotovosti "co keby bolo treba nieco previest co sa nevlezie do auta" ? :-)

Bol som rozhodnuty, ze ich kupim a namontujem, ved to nemoze stat moc, kusky plastu a par hlinikovych trubiek ;) No v obchode ma nemilo prekvapil ked mi zahlasil cenu 7000 sk :kuk: Od tej chvile sa mi moj kombik zacal viac pacit bez hagusov lol

Ale som uvazoval zohnat si stresny nosic, original na Octaviu keby som potreboval nieco prevazat aby som ho tam na ten cas hodil a potom odmontoval.

Lenze teraz neviem ci sa da vobec ten nosic dat na kombika, ked tam nemam tie diery na nosic v tej ciernej liste, ako maju sedany a listu mam celu v kuse neprerusenu. :feve:

Da sa upevnit stresny nosic na kombi, ked nemam hagusy? Robi sa nieco take na O1 kombi? Alebo ked nemam hagusy, tak mam smolu a na strechu nic nedam? Nechcem nejake univerzalne nosice co sa opieraju o strechu a privieraju dverami (a oskieraju lak).

Vie niekto ci sa ten origos na sedan O1 da dat aj na kombi O1? Alebo riesil to niektoo?? :help:

Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nikto nevie povedat ci sa da dat na O1 r.99 combi nejaky stresny nosic, ked nemam hagusy, ani ziadne otvory ani prerusenie na ciernej liste na streche ? :help:

Vyrábí se i klasické střešní nosiče, který nepotřebujou žádnou přípravu na autě. Podívej se na stránky výrobců Thule a Neumann, tam vše zjistíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nikto nevie povedat ci sa da dat na O1 r.99 combi nejaky stresny nosic, ked nemam hagusy, ani ziadne otvory ani prerusenie na ciernej liste na streche ? :help:

Vyrábí se i klasické střešní nosiče, který nepotřebujou žádnou přípravu na autě. Podívej se na stránky výrobců Thule a Neumann, tam vše zjistíš.

Dik, to som si myslel, ze taky nejaky nosic by sa tam dal dat, co ide medzi strechu a dvere. Mna skor zaujimalo, ci kombiky maju pod tou ciernou listou skovany nejaky drziak, alebo nejake oka na nosic, ako to maju sedany. Ci je na kombik nejaky origo nosic, ako pre kratku octaviu. Alebo sa pocitalo s tym, ze kazdy kombik bude mat hagusy, tak tam nerobili ziadnu pripravu? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...