Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

To jsem myslel, jen blbě napsal ;) . Asi měli v obchodě přetopeno :smich: nebo zimní gumy v tomhle počasí ;)
Chlapy to je jen aby se netočila kolečka na stojánku :p:p:)
To je nekvalitní "guma" na pneumatiky!! Z ní se uvoulňují změkčovadla a narušují plast podložky. Časem to může rozpustit i diky kol. kol108

Taky bych řekl, bylo to jen u té fabie a na jiných modelech ne.

Jinak Pompo v Šestce o ničem - v pátek jsem tam přítelkyni nenápadně vlákal, ale už jsem si nic nekoupil, velmi omezený výběr, zlatá Olomouc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem s kamosem co dela mimo pompo :D a pry "sleva" co jde do POMPO tak je jen jako!!!

Normalne nyni na modely od ABREXU je 85%, do konce dubence! Jen uprednostnuji, ze nemam moznost nakupu! Me vysla nyni PRE na 45,- ;) Takze pompo ma dalsich cca 35% zisku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že si tu výrobu sejis objednal, ale myslel, že bude jen omezená série :-)

Jinak v neděli jsem nenápadně zavedl přítelkyni do Olympie a do Pompa, tajně doufajíc, že přišly nové modely a že si za těch 139,- koupím ještě další, ale odešel jsem smuten, neb nabídka stále stejná a to co bych chtěl neobsahuje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...