Přejít na obsah

Predni brzy - pribrzduji


Shaarky

Doporučené příspěvky

Zdravim,

byl jsem vymenit zkroucene kotouce,avsak po case (3tis km) se zacali objevovat drobne vibrace...tak jsem zajel do firmy,kde to delali, at se na to mrknou, ze se mi to nelibi. Hodili to na valce, pak to cele rozdelali, sundali kotouce, dali zpet, neco na tom delali, pak dali znovu na valce...a pry ze nic nezjistili. Bohuzel jsem zjistil, ze po tomto "zasahu" mi zacali pribrzovat obe kola, prave dokonce zacalo piskat. Zacalo to delat po tom, co to meli rozdelane...chci se zeptat, v cem muze byt problem ? Mleli neco o ABS, ale to je dle meho nazoru blbost, navic dle VAGu je vse OK. A taktez tento problem se vyskytl az po jejich zasahu... v pondeli tam jedu opet, ale nechci se nechat obrat.

Dale - podle ceho se da poznat vyrobce kotoucu ? Dival jsem na ne, zadne oznaceni jsem nevidel. Na dokladu je pouze "Brzdovy kotouc-s.Oct.pr.sada FE 14404 - cena 2890,-" ...dle jejich informaci jsou to pry kvalitni kotouce, snad BILSTEIN, ale aby nic nebylo videt na kotouci po sundani kola ??? :help: Mam z toho docela spatny pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím, že jedna z možností je to, že v servise ti to neočistili než tam třeba dali nové kotouče, mohli to tram dát jenom kus za kus a nic neřešit, bordelem pak někde vznikla nerovnost a kotouč je mimo osu. ASI

Tak po dnesni navsteve srovnali kotouce (kotouce jsou stare 3mesice...), ale piskani je tam furt...zkouseli jsme s temi prasatky hybat a chodi v poho... tak uvidim, jestli po zajeti si to sedne nebo ne, ale stve me to. :feve: Piska to kdyz nebrzdim a az po zahrati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím, že jedna z možností je to, že v servise ti to neočistili než tam třeba dali nové kotouče, mohli to tram dát jenom kus za kus a nic neřešit, bordelem pak někde vznikla nerovnost a kotouč je mimo osu. ASI

Tak po dnesni navsteve srovnali kotouce (kotouce jsou stare 3mesice...), ale piskani je tam furt...zkouseli jsme s temi prasatky hybat a chodi v poho... tak uvidim, jestli po zajeti si to sedne nebo ne, ale stve me to. :feve: Piska to kdyz nebrzdim a az po zahrati...

Aby to nepískalo, je třeba srazit hranny třeba pilníkem na brzdových deskách. Pokud bys měl nevhodné destičky tak se ti po čase to pískání znovu objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím, že jedna z možností je to, že v servise ti to neočistili než tam třeba dali nové kotouče, mohli to tram dát jenom kus za kus a nic neřešit, bordelem pak někde vznikla nerovnost a kotouč je mimo osu. ASI

Tak po dnesni navsteve srovnali kotouce (kotouce jsou stare 3mesice...), ale piskani je tam furt...zkouseli jsme s temi prasatky hybat a chodi v poho... tak uvidim, jestli po zajeti si to sedne nebo ne, ale stve me to. :feve: Piska to kdyz nebrzdim a az po zahrati...

Aby to nepískalo, je třeba srazit hranny třeba pilníkem na brzdových deskách. Pokud bys měl nevhodné destičky tak se ti po čase to pískání znovu objeví.

Prave ze desticky hrany srazene maji...zrejme si taky rikali, ze to je tim. ;-( Nicmene proc to pak dela jen po zahrati a pri NEbrzdeni... ? Netusim.

Takze k mym piskajicim zadnim brzdam se pridali i predni... :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dela ti to pořad nebo jen do urcite rychlosti,kdyz jedes rovne nebo kdyz zataciš?

delalo to jak rovne, tak i pri zataceni, a od rychlosti 40 a vys - az se postupne frekvence a hluk zvysovaly natolik, ze se to ztratilo. Nicmene po zajeti se zda, ze to jiz prestalo. Az na to, ze levy kotouc budto blbe sesoustruzili nebo neni rovna desticka - je videt, ze brzdi asi jen do 3/4...treba si to taky sedne. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...