Přejít na obsah

Sraz ŠkodaHome - Chabry 07


vittorio

Doporučené příspěvky

v čem spočívá hodnocení skokan roku? jestli to chápu tak jako , že loni nic moc a letos překvapení? tak to bych se mohl zůčastniti :D

tak to to vyhraje ten co tam byl loni a letos si koupil novy RS ale na auto ani nehrabnul ;)

a i se tak stalo ;)přijde mi docela neobjektivní hodnocení porotců třeba Bauího motor se proměl a to dost výrazně a třeba mě jelikož jsem byl hodnocen jako poslední hodnotili pouze 3 porotci a ten jouda s tím kulichem je fakt kokot chci vidět až on bude mít děti a vozit je v autě jestli ho bude mít bez jediného smítka a ještě mít keci na paket pro špatné cesty to jako sorry hlavně, že on si udělil cenu za retro přitom je to hrozný.

jinak to šlo chemickej smažák nic moc, ale pak odpolední svačika párečky good :palec2: jsem rád, že jsem zase viděl pár lidiček a pokecal . lollol

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo sorry ale musim se vyjadrit

- porotci byli 3 celou dobu, na konci chodil david friedmann misto zuzky, prootze ta sla pocitat vysledky octavii a fabii a kvuli tomu ze david rozumi starsim skodovkam, pruser byl ze zuzka nestihla bodovat vas dole...skoncila u martina RS

- radek kokot neni - znas ho jen z hodnoceni a to je rozdil, vazne, bere to sice dost vazne to hodnocei, ale neni tam sam, cili to nehazej jen na nej.

- ze ma cenu za retro? ano, jelikoz je to jakoby dik za to s cim vsim nam pomohl...tohle je to co nikdo nevidi, shaneni veci pro vas vsechny, zarizovani a podobne. a o delal i radek, venoval tomu nekolik dni i kdyz nemusel a nic za to nemel.

- tobe se jeho auto nelibi, je to recese, ne kazdymu se to musi libit, ale to je presne to samy jako ze se tvoje auto nelibilo jemu, nebo ze me se nelibilo jiny auto.

- skokan roku a podobny souteze. ano vyhrali to dva lidi - oranzova fabka a on s tim favem, ale podle souctu bodu jednotlivych porotcu to proste mel on. priste tyhle katogorie dame jen pro klubove lidi a bude to vyreseno

- cistota auta - pokud vim tak binec pod detskou sedackou a podobne se proste nebere, ja mel na zadnich sedakach taky veci pro psa..ale bere se proste jestli mas cistej motor, jestli vepredu kde sedis ty tak jecisto a podobne. proste kdo se chce zucastnit tak s tim musi pocitat..

stve me to ze proste pokazdy at to zmenime jakkoli tak se vsem nezavdecis...je to skoda ale proste to nejde aby se to libilo vsem, napriklad ten Chitos nebo jak se jmenuje, ten co porad kricel co vyhraje..sorry ale tohle je proste na tecku mezi voci a sem rad ze to neni nikdo od nas, ze u nas sou vsichni normalni.

na konci bylo videt ze sme chteli ocenit fakt temer kazdyho ale to proste stejne nejde...

takze asi tak...priste si rozmyslim jestli budeme neco takovyho poradat, protoze nam to bere trochu vic energie kdyz pak ctu tyhle veci... :(

jinak rychlost obsluhy - priste uz tam budeme mit vlastnihp neco nebo to proste bude jinde, ja uz tohle akceptovat nebudu...nebo prpste budou srazy dva - octavky budou mit jeste jeden spesl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu reagovat na Vitta

Pokud někdo dostal cenu za retro proto,že pomáhal zařizovat,starat se atd atd.No nevím,měl se ohodnotit jinak a né v soutěži,i když mě se to auto líbilo,ale zase pro někoho to může být přeplácaný fetiš.

Příště by se mohla vyhlašovat soutěž o nejvzdálenějšího návštěvníka,třebas bych vyhrál :D :D :D :D :D

Jinak s obsluhou to bylo takové jaké bylo,ale zase bylo moc lidí,tak vcelku chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoze vyhral?? Seriofka RS? Tak to je velmi neobjektivni... Myslel jsem, ze se hodnoti upravy... A ze tam tech aut s nimi a peknymi bylo a to dost! Fotky ode mne jsou na club. ef-té-péč-ku :feve:

Byl tam i DUB s Californie... ;)lol lol

toho amíka jsem si taky vyfotil jen jsem ho tam nikde nepotkal lollollol

post-230-1179046732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoze vyhral?? Seriofka RS? Tak to je velmi neobjektivni... Myslel jsem, ze se hodnoti upravy... A ze tam tech aut s nimi a peknymi bylo a to dost! Fotky ode mne jsou na club. ef-té-péč-ku :feve:

Byl tam i DUB s Californie... ;)lol lol

toho amíka jsem si taky vyfotil jen jsem ho tam nikde nepotkal lollollol

No a to ještě měl zapřený auto houbou aby mu neujelo :kol-43::kol-147::smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoze vyhral?? Seriofka RS? Tak to je velmi neobjektivni... Myslel jsem, ze se hodnoti upravy... A ze tam tech aut s nimi a peknymi bylo a to dost! Fotky ode mne jsou na club. ef-té-péč-ku :feve:

Byl tam i DUB s Californie... ;)lol lol

toho amíka jsem si taky vyfotil jen jsem ho tam nikde nepotkal lollollol

No a to ještě měl zapřený auto houbou aby mu neujelo :kol-43::kol-147::smich:lol

přsně tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem od Fabulí o OII, ale taky se vymáčknu.

V první řadě díky všem za organizaci! :worthy: :palec2:

Osobně bych soutěže na tomhle srazu zrušil. O pohárky apod. se může hrát jinde (války, Doksy, Plasy atd.). Tady to beru jako možnost se vidět s lidma, který celej rok znám jen přes nick na fóru, příp. ICQ a dát řeč s tím, že kouknu co, kdo, jak udělal a pochválím. Netahal bych sem hru na nej úpravu, skokana a jiné, potažmo udílení cen za něco někomu, kdo pomáhal s organizací - to je snad jen na dotyčném, jestli pomůže, protože chce, nebo ne. Cena za retro je pak vlastně jinak pojmenovaný poděkování za pomoc - proč to neudělat formou nějakýho poukazu na něco pro dotyčného? Pohárek je hodnota max pro něj a akorát, jak to tu vidim, a samotnýmu mi to taky tak přijde, tak dráždidlem pro ostatní.

Nad místem pořádání, ač jako lokalita a prostředí za jedna, bych se z důvodu služeb taky propříště zamyslel...

Takže ještě jednou dík všem za vše! :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...