Přejít na obsah

Nosič kol na tažné zařízení (sklopný) - Méďa 2


superfatty

Doporučené příspěvky

Tak ja mam neco takoveho.Posadis to na naraznik,opres o sklo a chytis k autu popruhama .Vsude to ma gumy ta neni treba se strachovat ze neco odru.Nemusis mit tazne,ani dalsi reg.znacku a pasuje na vsechny auta co mame tak kdyz nekdo potrebuje tak si pujci a jede.Drzi jak pribyte i v rychlostech kolem 150Kmh. Cena kolem 3tis korun.Ja to mam na Combi Octu,zena na Fabii Combi,tata na Fabii hatchback a jde to i na sedan ,Cabrio atd.

post-269-1179736099_thumb.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na střechu bych kola už asi nedával, určitě ne.. protože je to hrozný :prc: a taky aerodynamika atd.. už mám nosič objednanej, navíc v nerezový variantě.. bude stát cca 4700,- Až budu mít fotky tak to sem fláknu.. Jo a když už to tažný mám, tak ho rád použiju... navíc ten držák co mám objednanej, klidně složím a můžu otevřít pátý dveře u Combi.. To je pro mě taky důležitý bo vozíme v kufru pes.. ;)

to HArley: ale ten Tvuj vypadá dobře.. a za dobrý prachy..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superfatty : tak uz ho mas ? zajema me jak to bude vypadat na aute.... dej sem foto prosim...

ahoj, jo jo už mám nosič od včera dopoledne.. přijel PPLkou a tak jsem to radši rozbalil a šel do parkovaacího domu vyzkoušet funkčnost při zapojení na adaptér tažnýho.. zítra, ho smontuju a večer dám fotky. Hrozně moc se těším ale bohužel jsem musel spočítat vobklady.. :aggressive: A jestli to zítra nesmontuju, tak sem mrtvej Homolka.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to namontoval a přidávám pár fotek.. musím říct, že je nosič fakt supr. Rychle namontovatelnej, skladnej.. prostě bezva.. :palec2:

a rovnou jsem ho otestoval ostrou jízdou, teda bez kol, a drží jak přikovanej.. i v tom největším slejváku a i při 170km/h...

post-5385-1180206874_thumb.jpg

post-5385-1180206885_thumb.jpg

post-5385-1180206893_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...