Přejít na obsah

Scout v autosalonu


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Skaja - vitaj na fóre! -_-

Mne zase ten pohon na všetky 4 až tak nechýba, len občas. Keď už, tak podvozok s meniteľnou výškou ako u Allroadu, to by som už potom bral aj ten Haldex, nech je to kompletné. Ale ani takto nemám k OII RS nejaké závažné výhrady. Ak by som chcel 4x4, tak by som bol býval vybral A3 Sportback, kde bol motor 2,0 TFSI na výber len s automatom alebo len s pohonom 4x4. Ja som chcel predokolku a manuál, čo sa pred rokom nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scaout je pěknej, ale kdybych měl na výběr mezi Scoutem (2.0 FSI nebo TDI) a RS TFSI, tak bych se nerozmýšlel a než by jste se nadáli tak bych už upaloval v RSce pryč :D

Je ale pravda, že v zimě tady u nás v horách by ten Scout bodnul. Myslím že Škodovka to se Scoutem vystihla, jen nechápu ten klon Scouta u Roomsteru, tam to je jen pro srandu a přijde mi, že budou chtít udělat Scouty ze všech modelů Superba nevyjimaje (samozřejmě myšleno s nadhledem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant - díky za uvítání -_-

Já bych bral 4x4 hlavně na zimu, v létě bych ho opravdu nevyužil, ale když napadne sníh, tak je problém se vůbec dostat domů.

Co se týče Roomstera Scout, tak mě ta koncepce taky trošku zklamala, hraje si na něco, co není a ačkoliv se mi designově docela líbí, tak ten pohon všech kol tam chybí a přitom když je zadní náprava z O1, tak by neměl být zase takový problém ho tam zabudovat, těžko říct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant - díky za uvítání -_-

Já bych bral 4x4 hlavně na zimu, v létě bych ho opravdu nevyužil, ale když napadne sníh, tak je problém se vůbec dostat domů.

Co se týče Roomstera Scout, tak mě ta koncepce taky trošku zklamala, hraje si na něco, co není a ačkoliv se mi designově docela líbí, tak ten pohon všech kol tam chybí a přitom když je zadní náprava z O1, tak by neměl být zase takový problém ho tam zabudovat, těžko říct ;)

4x4 je fajn i za mokra a dokonce i na suchu, minimalne behem rozjezdu pri vypnutem ESP to jede jako vystrelene z praku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Scaout je pěknej, ale kdybych měl na výběr mezi Scoutem (2.0 FSI nebo TDI) a RS TFSI, tak bych se nerozmýšlel a než by jste se nadáli tak bych už upaloval v RSce pryč :D

Je ale pravda, že v zimě tady u nás v horách by ten Scout bodnul. Myslím že Škodovka to se Scoutem vystihla, jen nechápu ten klon Scouta u Roomsteru, tam to je jen pro srandu a přijde mi, že budou chtít udělat Scouty ze všech modelů Superba nevyjimaje (samozřejmě myšleno s nadhledem)

Roomstra Scout udělali dvoukolku proto , že příští rok se začne prodávat Škoda Yeti a ta bude 4x4 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...