Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Neviete niekto - bude aj nejaky mierny facelift O1 - ked tu ma byt do 2010...?

s tím nepočítej..možná nové kola,či potahy,ale jinak bude vše při starém-škodovka toto nedělá ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistej.

O faceliftu OI se docela dost hovoří, hlavně pro východní trhy, kde se OI stále dobře prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto - bude aj nejaky mierny facelift O1 - ked tu ma byt do 2010...?

s tím nepočítej..možná nové kola,či potahy,ale jinak bude vše při starém-škodovka toto nedělá ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistej.

O faceliftu OI se docela dost hovoří, hlavně pro východní trhy, kde se OI stále dobře prodává.

prodává se to auto stále více,než dobře a po faceliftu už je...má natolik zastaralé tvary vůči novému designu,že tam není moc co měnit..ani spojit zadní světla do "c"..tak nevím,ale řekl bych,že nebude nic.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto - bude aj nejaky mierny facelift O1 - ked tu ma byt do 2010...?

s tím nepočítej..možná nové kola,či potahy,ale jinak bude vše při starém-škodovka toto nedělá ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistej.

O faceliftu OI se docela dost hovoří, hlavně pro východní trhy, kde se OI stále dobře prodává.

prodává se to auto stále více,než dobře a po faceliftu už je...má natolik zastaralé tvary vůči novému designu,že tam není moc co měnit..ani spojit zadní světla do "c"..tak nevím,ale řekl bych,že nebude nic.. ;)

Vedle jak ta jedle..."facelift" má opravdu být, ale ne proto, aby se vzhledově zmodernizovala, ale aby se přiblížila vkusu zákazníků na trzích, kde se bude dál prodávat...(Viz třeba VW Gol apod. ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu dosť neprehľadné, ale niekto sa pred pár stránkami pýtal na dátum - takže potvrdené oficiálne, facelift OII bude budúci rok v októbri predstavený na Paris International Motor Show. O konkrétnych zmenách zatiaľ žiadne info :ph34r:

myslel som ze vypustia nejake info skor. ale vlastne ma to svoju logiku - momentalne je rozohrata partia s predstavovanim superbu, cize octavia facelift musi pockat na svoje pomale odhalovanie. dufam ze ani v jednom z tychto dvoch pripadov nepojdu/nesli pri vyvoji podla vzoru novej fabie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu dosť neprehľadné, ale niekto sa pred pár stránkami pýtal na dátum - takže potvrdené oficiálne, facelift OII bude budúci rok v októbri predstavený na Paris International Motor Show. O konkrétnych zmenách zatiaľ žiadne info :ph34r:

a to víš jistě?!.. :( ..představí=tak minimálně měsíc,než se začne prodávat a to = jsem v p...,protože si auto budu muset pořídit asi dříve...tzn. budu si ho pořizovat cca. právě v tom říjnu sakra.. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto - bude aj nejaky mierny facelift O1 - ked tu ma byt do 2010...?

s tím nepočítej..možná nové kola,či potahy,ale jinak bude vše při starém-škodovka toto nedělá ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistej.

O faceliftu OI se docela dost hovoří, hlavně pro východní trhy, kde se OI stále dobře prodává.

prodává se to auto stále více,než dobře a po faceliftu už je...má natolik zastaralé tvary vůči novému designu,že tam není moc co měnit..ani spojit zadní světla do "c"..tak nevím,ale řekl bych,že nebude nic.. ;)

ved aj Superbu pri facelifte urobili cecka - ale len biele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto - bude aj nejaky mierny facelift O1 - ked tu ma byt do 2010...?

s tím nepočítej..možná nové kola,či potahy,ale jinak bude vše při starém-škodovka toto nedělá ;)

Tím bych si nebyl vůbec jistej.

O faceliftu OI se docela dost hovoří, hlavně pro východní trhy, kde se OI stále dobře prodává.

prodává se to auto stále více,než dobře a po faceliftu už je...má natolik zastaralé tvary vůči novému designu,že tam není moc co měnit..ani spojit zadní světla do "c"..tak nevím,ale řekl bych,že nebude nic.. ;)

ved aj Superbu pri facelifte urobili cecka - ale len biele...

to jo-když tedy neberu,jak hrozně to vypadá.. :help: ale vzhledem ke značně sloupovým světlům a nevyhovujícím tvarům pochybuji...ale tak,či onak-smutním kvůli faceliftu OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja koli tomu, ze som kupoval O1 v novembri 2003 - 5 mesiacov pred prichodom O2...ale nedalo sa cakat... :(

nj,tak to je jasné...ten facilift mě ale fakt štve.na této octě jsem si upravil masku dle vlastního gusta a líbí se mi tak...ale jinak mi přijde ten design už takový nezajímavý a hranatý...těšil jsem se,že na další octě udělám pár detailů a bude pěkná,už jen proto,že by byla po faceliftu....a ono zase nic..-přehodit tu masku ze staré na novou by bylo asi docela trapné(na dvou autech 2x to samé) a nic jiného mě na ten design nenapadá=jediným řešením je to asi vážně někde ťuknout tak,aby se musel předek měnit a nechat si dát faceliftovaný předek a zadek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dají se čekat změny světel nárazním, zadní lampy možná něco vevnitř ale pod kapotou bych žádné velké změny nečekal. Jít do 3,2 MPi od 2,0 TFSi je dost krok zpátky.....3,2 nepujde urcite jako EU5 takže mrtvej motor pro budoucnost. Spíš jsem zvědavý na CR TDi motory. Zajímalo by mě co je to za špiony co píšou v článku. Tak leda uklízeči :D ..... jijak je všechno totiž velmi tajné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dají se čekat změny světel nárazním, zadní lampy možná něco vevnitř ale pod kapotou bych žádné velké změny nečekal. Jít do 3,2 MPi od 2,0 TFSi je dost krok zpátky.....3,2 nepujde urcite jako EU5 takže mrtvej motor pro budoucnost. Spíš jsem zvědavý na CR TDi motory. Zajímalo by mě co je to za špiony co píšou v článku. Tak leda uklízeči :D ..... jijak je všechno totiž velmi tajné :D

Proc 3,2mpi kdyz v koncernu 3,2FSI uz dávno slouží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to sice je, ale nevím jestli by Škodovka byla schopna zaplatit zástavbu tohodle motoru. Ve třídě co je Octavie je vrchol 3,2 MPi co má R32. Noto tydle šestiválce napříč jsou stejnak divný. Daleko lepší je 2,0 TFSi co má audi v S3. To by byla střela dát si to do OII. 250 koniku je vykon co me naprosto uspokoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to sice je, ale nevím jestli by Škodovka byla schopna zaplatit zástavbu tohodle motoru. Ve třídě co je Octavie je vrchol 3,2 MPi co má R32. Noto tydle šestiválce napříč jsou stejnak divný. Daleko lepší je 2,0 TFSi co má audi v S3. To by byla střela dát si to do OII. 250 koniku je vykon co me naprosto uspokoji.

takovéto motorizace octavia v životě nedostane..tam objem motoru přes 2 litry nepůjde,jen výkon se možná bude zvyšovat(u nové generace)...po faceliftu žádné změny nečekejte....jen ten design ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovéto motorizace octavia v životě nedostane..tam objem motoru přes 2 litry nepůjde,jen výkon se možná bude zvyšovat(u nové generace)...po faceliftu žádné změny nečekejte....jen ten design ;)

Má stejný názor. Ale sehrant sřelený S3 a přeházet to do OII RS by mohl být dobrý námět na tuning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, měl jsem čest vidět facelift OII a moc mě teda nezaujal. Změna světel se opravdu stala a to hlavně u předních světlometů, které jseo něco mezi stávajícíma a světlama z roomsteru či Fabie - neklíbí se mi. + Nový nárazník, nové mlhovky - širší a uzší. Interiér hodně z novýho superba, bílé podsvícení budíků.

Zadní světla naprosto stejná krom malé změny a to že zmizí prostřední červený proužek. Bude jen C a uprostřed bílo. Zadní nárazník s kočičíma očima...

Start výroby KT 45/2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...