Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

No ty sloni usi misto zrcatek, to je teda hnus velebnosti....

Přesně tak......ty zrcátka se mi moc nelíběj ani na většim SII....na OII to bude šílený jak je vidět z obr.

Jinak já taky scela určitě nic předělávat nebudu......OII se mi líbí taková jaká je.

Jediný mě zajímala maska....kdyby bylo to žebrování předělané třeba jak na faceliftu SI tak bych jí možná vyměnil...ta se mi líbila víc než starší desing.....ale jak je vidět z obr.facelift OII dostane masku alá Roomster,FII.....a to se mi teda vůbec nelíbí...... ;) ...takže zůstávám naprosto v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo co to má za měga zrcátka? To je snad vtip né?

To se musel designer zbláznit nebo mu ujela ruka. :kuk:

Zrcátka z SII.......

Nevim proč se Škodovka nedrží koncernu....ty Passaťácký,Golfácký(měl i SI po faceliftu) jsou daleko hezčí........

Mám takový obavy aby škodovka nebyla čím dál větší katastrofa co se desingu týče........přeci jenom dříve museli poslouchat VW co můžou a co ne,ale ted co má Škodovka v koncernu čím dál větší vliv díky nejlepším výdělkům pro koncern......tak aby se netrhla a nezačala vymejšlet kraviny jak se odlišit od koncern.aut.

Jak bylo napsáno myslim v SM.....že Škodovka díky svému čím dál lepšímu postavení v koncernu dostala při tvorbě SII naprosto volnou ruku hovoří za vše..........myslim že kdyby nad tím koncern dohlížel,tak tak hnusnej zadek SII nemá..................

Už takový náznaky maj od Roomsteru ;) .......Uvidíme co budou tvořit dál,ale zatim se mi to moc nezamlouvá...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak když si odpustíte ta hnusná zrcátka a pár detailů, dle fotek (v origo velikosti) jsem si tvary "našel" a upravil tak mou starou fotomontáž (bystřejší znatelné rozdíly najdou)..čili takto (až na pár přirozených odchylek a nepřesností) vypadá OII facelift zepředu :palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...