Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

¨kdy vubec se má představit facelift octavie II???Jsem na střední škole škoda auto a chtěli sme se jit podivat na výrobu ocatvie.ale bylo nám to zatrhnuto z důvodu výroby octave II facelift.....takže výroba asi z nějaké části už jede.A KAMOŠ octavii facelift viděl a podle toho co říkal bude vypadat asi takhle:

post-14485-1213192868_thumb.jpg

post-14485-1213192876.jpg

Editováno: , autor: unuc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buďto jsou nějaký fotky a nebo nejsou, tím pádem bych řekl, že jsou to všechno jen nějaký spekulace..

No jde mi o to, že by se musela ta oktule už někde vidět, muselo by se to už někde projevit, ale jestli si to hodně hlídají tak to je věc jiná.. Ale jinak věřím, že bude ten facelift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac tu je moje dielko v Catii. Momentalne vam svoju pracu v catii ukazat nemozem, pretoze by ma v Porsche rozniesli v zuboch, ze sa ich super tajna sedacka pre cayene II dostala na verejnost o dva roky skor (inac s toho zatial trochu pri testoch odletuju diely :laugh.gif ) .

Toto je z mojej diplomovky.

post-7056-1213294879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...