Přejít na obsah

CD changer


Doporučené příspěvky

Tak jsem sehnal kabel, k tomu 1 DINový changer,jen nevím,jestli to stačí jen zapojit a bude to hrát nebo se musí zas někde něco aktivovat..máte někdo zkušenost?

Když changer připojím na kabel,tak je jen slyšet,jak se v něm posunou zásobníky,ale žádné CD tam strčit nejde..tlačítka na jednotlivé pozice trbvale svítí a nic se neděje,ať mačkám na changeru cokoliv.. :help::help::help::help::help:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

možná to máš špatně zapojený. CD měnič se kostří v radiu a pak na káře, to je důvod, že svítí, ale třeba nefunguje. Popiš to trošku víc, co to dělá. Jinak po zapojení CD měniče by měly probliknout postupně všechny tlačítka pozic a prázdná se zhasnou, plná zůstanou svítit viz. návod k obsluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná to máš špatně zapojený. CD měnič se kostří v radiu a pak na káře, to je důvod, že svítí, ale třeba nefunguje. Popiš to trošku víc, co to dělá. Jinak po zapojení CD měniče by měly probliknout postupně všechny tlačítka pozic a prázdná se zhasnou, plná zůstanou svítit viz. návod k obsluze.

Když píšu, že je kabel origo, tak je origo, tzn. že zapojení je v pořádku. Jinak taky jsem psal, že nereagovala mechanika, byla to mechanická záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak..bylo to v měniči, byla nějakým způsobem vzpříčená mechanika, či něco takového. Jen se po zapojení kabelu rozjely zásobníky, bylo slyšet, jak se posunou postupně nahoru a dolu, ale z nějakého důvodu už pak na nic jiného nereagoval, navíc ani nebyla přístupná štěrbina pro vsunutí CD.. Prostě jsem ho vrátil a pořídil jiný. A ten funguje, jak má. zapojení je OK, jsem na tohle hračička a zásadně si dělám sám.

Jinak co jsem ještě slyšel, tak tyhle měniče nemají prý moc rádi, když se s nimi nějak přes míru obrací a mává, pak se tohle prý může stát a nejde rozhýbat. Tak jestli si s ním někdo před tím neházel, ale jak říkám, nevvím, zda je to tak, zaslechl jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak teoreticky kamkoliv, pokud to nebude pod pedály na sedačkách nebo na podlaze v kufru ;)

Ono když budu předpokládat, že se ptáš na OII, tak místo je dané výrobcem v panelu tapecu za zadním kolem. Je na to originál držák (i nový tapec). Svazek potom táhneš podél původního svazku levým prahem až za rádio, kde je nacvaknutý do origo pozice ve velkém konektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teoreticky kamkoliv, pokud to nebude pod pedály na sedačkách nebo na podlaze v kufru ;)

Ono když budu předpokládat, že se ptáš na OII, tak místo je dané výrobcem v panelu tapecu za zadním kolem. Je na to originál držák (i nový tapec). Svazek potom táhneš podél původního svazku levým prahem až za rádio, kde je nacvaknutý do origo pozice ve velkém konektoru

dekuji, ale kde, popripade za kolik se da ten drzak i tapec koupit a jak dostanu ten kabel tim prahem az do palubovky. A jeste, jestli mi to popripade udelaji cele v servisu skodovky. DIKY

Editováno: , autor: kakis68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v servisu určitě není problém, CD changer je jako origo příslušenství, takže jde ofiko dodělat přes servis. K držáku potřebuješ i jiný celý zadní tapec, na ten původní to nedáš. Já to kupoval v servisu..pokud jde o tahání kabelu, tak rozděláš obložení prahu a B-sloupku, mimo jiné, pak už jen vyndat rádio, aby ses dostal ke konektoru rádia a panel pod palubkou u řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

koupil jsem lehce jetou OCTAVII, je celá nakonfigurovaná, prakticky v maximální výbavě, jenže... nikde jsem v ní nenašel CD měnič, vůbec by mě nenapadlo, že tam prostě asi neni (moje chyba). Pročetl jsem fórum, abych našel radu, nicméně stále nevím. V kufru mám držák na kola, tzn., že tam není žádná další schránka, ve které by na měnič byly volné kaslíky, je tam jen vypouklina. Pod sedadlem řidiče jsem našel nějaké konektory, je jich asi pět v řadě a mají různou velikost. Tam by ten měnič měl být? A jak ho zapojit? Doma mám ještě Passata B5, kde je měnič (originální, 6CD) standartně v kufru, šel by ten použít?

Díky, Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál měnič je v kufru na levé(řidičově) straně. Není běžnou součástí výbavy automobilu. Co znamená, že v kufru máš držák na kola?

Jestli by šla pužít ta s Passatu, nevím.

Pod sedadlem je prostor na HS/BT jednotku.

Co máš za typ rádia?

Kup tady v bazaru " Audienci " a ta má měnič na 6 cd uvnitř.

Nebo Stream MP3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál měnič je v kufru na levé(řidičově) straně. Není běžnou součástí výbavy automobilu. Co znamená, že v kufru máš držák na kola?

Jestli by šla pužít ta s Passatu, nevím.

Pod sedadlem je prostor na HS/BT jednotku.

Co máš za typ rádia?

Kup tady v bazaru " Audienci " a ta má měnič na 6 cd uvnitř.

Nebo Stream MP3 .

Mám navigaci Nexus. Koukal jsem na of. stránky Škody a tam je na fotce CD měnič do OII, který vypadá přesně jako ten z Passatu, tak nevím.

Prosím tě, co je to HS/BT jednotka? Moc se nevyznám, tedy spíš vůbec..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...