Přejít na obsah

Plavani a koupani


maros

Doporučené příspěvky

Kde je fajne koupani - -plavani v CR a doporucili byste to.Ceny,odkazy,pripadne ubytovani.

byl uz nekdo na Slovensku v Tatralandiji ? www.tatralandia.sk Jake to tam je ?

Osobně mohu doporučit Babylon v Liberci, docela jsem si to tam užil. :palec2:

Co jsem slyšel o Tatralandii, tak prý taky super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je fajne koupani - -plavani v CR a doporucili byste to.Ceny,odkazy,pripadne ubytovani.

byl uz nekdo na Slovensku v Tatralandiji ? www.tatralandia.sk Jake to tam je ?

Osobně mohu doporučit Babylon v Liberci, docela jsem si to tam užil. :palec2:

Co jsem slyšel o Tatralandii, tak prý taky super

mno super koupani je doma ve vane, cena pouze protecena voda :D ... ted vazne, super koupani je v aquaparku v Frantiskovych Laznich ceny celkem prijatelny. http://www.aquaforum.info/aquaforum-cenik.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatralandia je super !! memá cenu tam jezdit na půl dne, bazény s teplou termální vodou tuším cca 38st., a potom klasika s čistou vodou plavecké, brouzdaliště. Spousta klouzaček a tobogánu, tarzánie, hooodně občerstvení !! Já osobně dávám za 1 !! Asi před týdem jsem byl kousek vedle Meander park, taky dobré, menší klidnější !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Krasny to je ve Lhote u Brandysa,jestli to znate..Cistounka voda jak v mori, vsude kolem les..Fakt pekny.... :palec2:

V babylonu sem byl parkrat a bylo tam lidi,jak sracek..Chce to nejlepe v tydnu a hlavne mimo prazdniny,vikendy a svatky..

tak to souhlas pane...na Lhotu jezdim celkem casto jen proti lonsku zdrazili ale je to tam pekny

Liberec jsem byl dvakrat a silene lidi...sice je to tam pekny to je pravda ale vadila me tam jedna vec a to ze tam neni bazen na zaplavani to me stvalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

včera jsem vzal malou do Babylonu, celkem dobrý, až na šíleně přechlorovanou vodu. Zjeména v tom domečku jak je ten vodotrysk a dá se vyplavat tím otvorem ve stěně, tak tam mi malá ani nechtěla vejít, že to tam "štípe" a okamžitě začala kašlat a dusit se.

no a druhá věc, odhadem tak polovina lidí, ne-li víc byli poláci.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupání v Aquaforu ve Františkových Lázních je super - parkoviště blízko a zdarma,voda náramně teplá,tobogan tak akorát .Fajn je když vezmete děti ty se vyblbnou i když moc neumí plavat...doporučuji všední den dopoledne kdy je relativně volno..jinak spíš ráno nebo večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...