Přejít na obsah

Na kolik výjde 1.6 75kW


vinklec

Doporučené příspěvky

Nazdárek

mám dotaz na kolik nebo spíše jak by se mohla pohybovat cena vozu.Mám možnost koupit

octavku 1.6 75kW a rád bych věděl vaše cenové odhady jak by se mohla pohybovat cena tohoto vozu.

Je to:Octavia 1.6 75kW, r.v.2002 do provozu šla v roce 2003, najeto má poctivých 181tis km (převážně dálnice)

výbava elegance, man. klima,okna zrcátka v el., MAXI-DOT, servisní knížka ,barva šedá metaliza, nehavarováno.

Tak díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek

mám dotaz na kolik nebo spíše jak by se mohla pohybovat cena vozu.Mám možnost koupit

octavku 1.6 75kW a rád bych věděl vaše cenové odhady jak by se mohla pohybovat cena tohoto vozu.

Je to:Octavia 1.6 75kW, r.v.2002 do provozu šla v roce 2003, najeto má poctivých 181tis km (převážně dálnice)

výbava elegance, man. klima,okna zrcátka v el., MAXI-DOT, servisní knížka ,barva šedá metaliza, nehavarováno.

Tak díky za názory.

Slušná cena já prodával před pár týdny 1,6 74 kw 2000 a prodal za 180.000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek

mám dotaz na kolik nebo spíše jak by se mohla pohybovat cena vozu.Mám možnost koupit

octavku 1.6 75kW a rád bych věděl vaše cenové odhady jak by se mohla pohybovat cena tohoto vozu.

Je to:Octavia 1.6 75kW, r.v.2002 do provozu šla v roce 2003, najeto má poctivých 181tis km (převážně dálnice)

výbava elegance, man. klima,okna zrcátka v el., MAXI-DOT, servisní knížka ,barva šedá metaliza, nehavarováno.

Tak díky za názory.

Slušná cena já prodával před pár týdny 1,6 74 kw 2000 a prodal za 180.000kč

no to si mu poradil :palec2: co je ako ta slusna cena? myslis tych tvojich 180k ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek

mám dotaz na kolik nebo spíše jak by se mohla pohybovat cena vozu.Mám možnost koupit

octavku 1.6 75kW a rád bych věděl vaše cenové odhady jak by se mohla pohybovat cena tohoto vozu.

Je to:Octavia 1.6 75kW, r.v.2002 do provozu šla v roce 2003, najeto má poctivých 181tis km (převážně dálnice)

výbava elegance, man. klima,okna zrcátka v el., MAXI-DOT, servisní knížka ,barva šedá metaliza, nehavarováno.

Tak díky za názory.

Slušná cena já prodával před pár týdny 1,6 74 kw 2000 a prodal za 180.000kč

no to si mu poradil :palec2: co je ako ta slusna cena? myslis tych tvojich 180k ?

Hopla troch jsem ulít omluva :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodává to firma ve které jsem dříve dělal.Měl to ředitel a jezdil stím jen on.(nechápu proč si vybral takový motor když toho jezdil tolik).Firmě skončil leasing tak ji prodává.Auto nechala v autobazaru ocenit za jakou cenu by ji vykoupily a tak ji nabizí za tu samou cenu zaměstnancům. ;)

Tak snad to vyjde.Záleží kolik bude zájemců. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...