Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

pan kocht v akci .. si přijel opravovat... tak jsem ho pozoroval .. abych se ničemu přiučil... to jsem se zase bavil... :smich:

haha, to se nekdo ma, lidi mu tam jezdej do servisu, sami si to opravej a jeste mu za to zaplatej :smich: jeste se mam dost co ucit ... prijdu na skoleni garny :palec2: .. tak se to ma delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy zase přijedeš???? ... :)

No s Lízou doufám, že minimálně rok nééé. A potom snad jen olej a filtry. Dej pokoj, to je porád něco.

Neboj ono se něco na merglovi posere, má na to nárok při těch km na pražských kostkách. A on šéf nebo ta jeho na svých autech také něco poserou, finančák to určitě někde přes zimu také dojebe a podobně. Práci mít budeš ;) kdybych jim ty auta měl sám pomlátit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Lízou doufám, že minimálně rok nééé. A potom snad jen olej a filtry. Dej pokoj, to je porád něco.

Neboj ono se něco na merglovi posere, má na to nárok při těch km na pražských kostkách. A on šéf nebo ta jeho na svých autech také něco poserou, finančák to určitě někde přes zimu také dojebe a podobně. Práci mít budeš ;) kdybych jim ty auta měl sám pomlátit lol

jo to známe španělskej verk.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra tak nejdřív lanařil mě a zapřahal při výměně okna a teď už Kochťáka :smích: ;) co to tam vyváděl

jinak Péťo nostalagie moje bývalá oktulka ;)

jo jo taková nostalgie... ale hlavně ,že je to tak...

kochták si montoval sám .. na svém autě... já jen koukal... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny naše DSGčka z roku 05 maj setrvák LUK s číslem 03G 105 266 BD

stímto číslem se dá souhlasit .... jen ,že BD je jako náhrada za AR ... ale i tak je lepší to nejdříve rozebrat a pak kupovat .. přeci jenom součástka za 20 tisíc se bude hůře vracet... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...