Přejít na obsah

vybratie orig. radia


tomikaaa

Doporučené příspěvky

Rámeček ani šuplík se vyndavat nemusí. Stačí si vyrobit z kousku tenkého plechu takovou asi 5 mm širokou a asi 5cm dlouhou vidličku. Pak najdeš po stranách rádia takový tenký svislý 2 otvory, plíšky tam zastrčíš, tím se uvolní úchyty rádia zevnitř a pak ho jen lehce vytáhneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rámeček ani šuplík se vyndavat nemusí. Stačí si vyrobit z kousku tenkého plechu takovou asi 5 mm širokou a asi 5cm dlouhou vidličku. Pak najdeš po stranách rádia takový tenký svislý 2 otvory, plíšky tam zastrčíš, tím se uvolní úchyty rádia zevnitř a pak ho jen lehce vytáhneš.

dik moc, a tie skary su na tom obrazku, co teraz prikladam ? lebo ja som pacil po bokoch radia ...

post-5038-1183019598_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na tom obrázku to jsou ty dvě svislé černé čárky. S tím tenkým plíškem to neber doslova, já jsem se stím trápil taky, nakonec jsem je vyrobil z nerez plechu a pohoda.

"Mimo soutěž" kolik chceš za to origo rádio?

dakujem pekne, ja ho vytahujem len kvoli dotahaniu reprakov, lebo mam osadene len predne ... mne sa to radio celkom paci, skoda, ze nehra MP3, ale inak ozaj pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...