Přejít na obsah

Osvětlení prostoru dvěří


luckymann

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

to Mathias: Jestli chceš podobné osvětlení kufru, jako bv12, tak bych spíš než LEDky doporučoval světelnou trubici se studenou katodou. LEDky mají totiž bodové světlo, kdežto tyto trubice mají velký rozptyl a svítí parádně. Jo a něž v nějakém tuningaském obchodě bych je doporučil koupit v nějaké počítačové prodejně, jsou tam daleko levnější (příklad v jednom pražském obchodě mají sadu dvou 30cm dlouhých trubic s měničem z 12V, na který připojíš obě trubice stojí 189,-Kč s DPH).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, nie je to pas ale samostatne ledky, ktore som napojil za seba po styroch (pisalo sa tu o tom tu na fore pri posvietenie dveri). To cervene su tiez ledky (6 ks) a v samotnom kufry su po stranach trubice z PC za par korun. Kazde svetlo dokazem vdaka samostanym vypinacom vypnut osobitne, takze ak len potrbujem osvetlenie kufra, necham modre trubice, ak potrebujem viac svtela, zapnem aj biele ledky. To svetlo z lediek je vskutku vyborne. Tym, ze su tak vysoko (na dverach kufru), svetlo je dostatocne rozptylene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za inspiraciu as ipojdem do toho ze skusim napojit teda tie katody do kufru, dost sa mi to zapacilo ... odkial ste brali 12 V? Priamo zo svetla alebo ste tahali kabel az od napajcej listy vpredu? Asi skocim do PC store niekde sa na tie trubice opytam... za tu cenovku je to super....

Zatial zdravim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za inspiraciu as ipojdem do toho ze skusim napojit teda tie katody do kufru, dost sa mi to zapacilo ... odkial ste brali 12 V? Priamo zo svetla alebo ste tahali kabel az od napajcej listy vpredu? Asi skocim do PC store niekde sa na tie trubice opytam... za tu cenovku je to super....

Zatial zdravim ....

jednoducho zo origo svetla nalavo, ktore som odpojil a na to napojil vsetky tri okruhy so samostatnymi vypinacmi. Kable som potiahol popod tapacirung a popri kabloch, co vedu do zadnych dveri, aby nebolo vidiet ziadne kable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: supeeer tesim sa na bastleni, vraj sa to da objednat aj podla farby ze ak u chcem to ma celkom prekvapilo nabuduce sa asi spytam ze z kolkych farieb je na vyber.... ked ze vraj su rozne ....

cenovka co som sa pytal ze 230 Sk co by asi sedelo pre 180Kc cca....

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

:aggressive: Ahojte,sehnal jsem si origo lampičky zrcátek ze superba a ted je cpu do bočních zrcátek mé fabky...... vidět do čeho šlapu u auta po odemknutí je u nás v ulici nutnost..... :feve: Možná je nás víc....

Vypadá to zatím nadějně,levá strana pásne skvěle,jen ty kablíky....a pravá je na dost předělání....pokud máte malé zrcátko.

Bude-li zájem rozepíšu

Editováno: , autor: petrzbuse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšeš, žes sehnal lampičky ze superbu.... jestli tam jsou ledky, tak to nevím, neviděl jsem je. Já jsem přemýšlel nad tím, že normálně provrtám ze spodu zrcátko a šoupnu dovnitř dvě nějaké vysokosvítivé ledky a odpůrek a toď vše. ale na druhou stranu, může to být krásné. Na kolik tě přišly ty světýlka? jsem zvědavý na foto.

Editováno: , autor: zdeněk zajíc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lampičky jsem sehnal z bouračky a z ko zrcátka,motam se kolem aut tak to mam jednodušší...Jinak jsou světýlko za 1400,- což má do lidovky daleko.

Co píšej je taky způsob jen to chce pořádně zaizolovat (tmel nebo tavná pistole),voda a vlhkost uvnitř je takřka pořád.

Foto bude v týdnu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...