Přejít na obsah

nová ramínka na O1 s Aerotwin


Vlasatec

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, máte někdo na oktávce nová ramínka s Aerotwiny? (nemyslím redukce atd.). Včera jsem viděl tyhle ramínka a stěrače na Passatu z roku 2002, to se ještě podle mě nedělali... Jestli máte, napište z jakýho auta a na kolik Vás to vyšlo, popř foto ;)

hele tohle téma už tady běží, mrkni na odkaz

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;hl=Aerotwiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uz se to tu dlouho resi!Ale i tak ti odepisu! ;) Mam visioflexy swf a je to nadhera stira to jak zbesile,kdyz setrou myslim jenom jeden pohyb,kdyz se zvednou by urcite stacil,protoze sklo je okamzite ciste!:)Stalo me to 1150!

tak ti nevim,ale mozna mi prijde lepsi vzit ty co jsou v bazaru

jsou za 750 a parada,mam je uz asi dva mesice a zatim ani malej problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám komplet z OII, jen u pravýho je upravenej tvar ramínka.

Můžeš sem hodit foto těch tvejch ramínek? ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...t=0&start=0 Mrkni tam, někde dole mám fotku jak to vypadá po tom co se to upravilo a nahoře bez úpravy.

vypadá to parádně :palec2: , kdes ty stěrače z OII sehnal a za kolik? Při stírání je jinak délka stěračů bez problému? Ta úprava spočívala jen v tom mírném zahnutí pravého stěrače dolů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, máte někdo na oktávce nová ramínka s Aerotwiny? (nemyslím redukce atd.). Včera jsem viděl tyhle ramínka a stěrače na Passatu z roku 2002, to se ještě podle mě nedělali... Jestli máte, napište z jakýho auta a na kolik Vás to vyšlo, popř foto ;)

Nevim sice co resis,ale ja koupil BOSCH nandal na pudni raminka a pul roku to funguje a stira jako slak.Max. spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám komplet z OII, jen u pravýho je upravenej tvar ramínka.

Můžeš sem hodit foto těch tvejch ramínek? ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...t=0&start=0 Mrkni tam, někde dole mám fotku jak to vypadá po tom co se to upravilo a nahoře bez úpravy.

vypadá to parádně :palec2: , kdes ty stěrače z OII sehnal a za kolik? Při stírání je jinak délka stěračů bez problému? Ta úprava spočívala jen v tom mírném zahnutí pravého stěrače dolů?

Úprava je jenom ve srovnání pravýho ramínka, tak aby nebylo zahnutý, ale rovný. Udělal jsem další ohyb, protože v tom původním by to mohlo prasknout. Jinak délka stěračů je bez problémů a mám je tam asi rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...