Přejít na obsah

Kolko stoja xenony?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

supr, to bych si moh koupit trabanta. u auta týhle cenový přehazovat světla aby to prošlo STK mi přijde fakt totál úlet. když neni nivelace, pochopim to, sám to tak mam, regulaci mam na kolečku a funguje to, ale xena bez ostřiku, někdo to má i bez regulace natvrdo, to už moc nechápu...

Hele ty trabante :) ,automatická nivelace je ke xénum je snad taky poviná,né?Nevim co je na tom za úlet jednou za dva roky přehodit světla? Budu mít jistotu,že projdu což ty s xenonama s regulací na kolečko ne :p

A co si tam rovnou hodit jinej motor, ať to trošku upaluje..a na STK vždycky vrátit ten původní? Vítejte ve světě opravdových tuningářů :p Přeju víc silničních kontrol lol

To si můžeš udělat ty,aspoň by ti to trochu jelo lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si můžeš udělat ty,aspoň by ti to trochu jelo lollol

To jsem čekal, kdo se ozve.. Já nemám potřebu dělat na autě něco, u čeho bych se pak klepal, jestli to projde nebo ne, takže tě nejspíš zklamu :p . Jinak docela jsme tady všichni odbočili od ceny xenonů ;)

Tak ozve se ten na koho to je mířený.Jasně to nemá cenu řešit,ty to vidíš jako ojebávání a já tu výměnu vidím pokud to není origo s dynamickou regulací jako jedinou možnost jak se neklepat na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, ono jde spíš o to, že mě tu dynamickou regulaci zastává kolečko, který je prostě vlivem špatnýho továrního nastavení, který si málokdo nechá upravit, účinnějsí, ale co tobě zastane fci ostřiků světel?

spíš nepobírám, jak někdo s OII může přistoupit na řešení problému přehazováním světel, když ty ostřiky jsou záležitostí pár korun...

a že bych neprošel STK kvůli nivelaci? ta šance je daleko menší než bez ostřiků, protože tím už na sebe upoutáš pozornost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě protože nechci upoutávat pozornost na xena při parkování v nočních ulicích Prahy,tak si tam ty ostřiky nedám.Mít xena od výroby tak mi to tak nevadí když je čornou,prostě bych tam fouknul jiný a jede se dál.Ale tím,že je mám předělaný na kolečko tak maj pro mě daleko větší hodnotu.Možná ti to přijde ulítlý,ale tak to prostě je.A otázka peněz to určitě není,to bych si teď nekupoval nový elektrony na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky parkuju v praze a zatim mam puvodní, ono xena na OII pozná i trotl z kilometru, na to nejsou třeba ostřiky. škoda, člověk se v týhle republice bojí koupit si lepší auto a proto se kupujou tak nudný vozy, kterých dnes a denně potkávám mraky :(

kdy uz se tohle změní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ahoj,

uvazuju o prestavbu na xenony ale chci to mit origo at to stoji co to stoji.... chci to mit v poradku a ne resit nejake blbosti... kdyz vyndate puvodni svetla menite konektor na xenony nebo ne? a tu nivelaci teda nikdo rozchodit neumi?? a kdyz chci dodat do narazniku odstrikovace co k tomu vsechno potrebuju? budu menit puvodni nasraznik? existuje nejaka firma ktera to kompletne predela??

diky za odpoved Karlos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

uvazuju o prestavbu na xenony ale chci to mit origo at to stoji co to stoji.... chci to mit v poradku a ne resit nejake blbosti... kdyz vyndate puvodni svetla menite konektor na xenony nebo ne? a tu nivelaci teda nikdo rozchodit neumi?? a kdyz chci dodat do narazniku odstrikovace co k tomu vsechno potrebuju? budu menit puvodni nasraznik? existuje nejaka firma ktera to kompletne predela??

diky za odpoved Karlos

Nárazník budeš měnit každopádně..a jestli to chceš řešit, ať to stojí co to stojí, tak se obrať rovnou na servis škody.. tam by to umět "měli" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazník budeš měnit každopádně..a jestli to chceš řešit, ať to stojí co to stojí, tak se obrať rovnou na servis škody.. tam by to umět "měli" ;)

tam mi rekli ze to nejde a ze se to nedela... ze to delaji jen nejaky nadsenci nelegalne... tak sem jim rikal kdo jiny ma tomu rozumet vic nez vy.... maji problem s tim naklonem .. ze k tomu musi byt nejaka ridici jednotka ktera je pripojena na CAN BUS atd... proste nevi takze v puvodnim narazniku nejdou vyriznout diry pridelat odstrikovace ??? zustanou zachovany puvodni konektory na svetlech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam mi rekli ze to nejde a ze se to nedela... ze to delaji jen nejaky nadsenci nelegalne... tak sem jim rikal kdo jiny ma tomu rozumet vic nez vy.... maji problem s tim naklonem .. ze k tomu musi byt nejaka ridici jednotka ktera je pripojena na CAN BUS atd... proste nevi takze v puvodnim narazniku nejdou vyriznout diry pridelat odstrikovace ??? zustanou zachovany puvodni konektory na svetlech?

S tou jednotkou je to stejné jako připojovat třeba jednotku hands free..a náklony je zas jen otázkou natažení kabeláže přes celé auto..konektory netuším, jestli jsou stejné..ale vzhledem k tomu ostatnímu je případné přepinování do jiných patic to úplně nejmenší. Zkus Luka288..tuším ten něco nechával dělat v servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky parkuju v praze a zatim mam puvodní, ono xena na OII pozná i trotl z kilometru, na to nejsou třeba ostřiky. škoda, člověk se v týhle republice bojí koupit si lepší auto a proto se kupujou tak nudný vozy, kterých dnes a denně potkávám mraky :(

kdy uz se tohle změní?

A jak se to pozná? Já myslel, že čočka se dává i do elegance, kde je pod ní halogen?? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel sem ze na www.skodaoctavia.cz nebo www.auto.asp2.cz jsou nove ty soucastky ?? a originalni ne druhovyroba.... samozrejme ze bych chtel vsechny soucastky nove na prestavbu xenonu ale nemusi byt nutne z autorizovaneho servisu od nich bych chtel asi jen tu praci ale sou tam samy lenosi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel sem ze na www.skodaoctavia.cz nebo www.auto.asp2.cz jsou nove ty soucastky ?? a originalni ne druhovyroba.... samozrejme ze bych chtel vsechny soucastky nove na prestavbu xenonu ale nemusi byt nutne z autorizovaneho servisu od nich bych chtel asi jen tu praci ale sou tam samy lenosi...

Tak zas upřímně..s tím tam přijeď..vlastní koupené věci a dej jim, že jsou lenoši..oni se ti na to rádi podívají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mel sem pred tim golfa a ve VW to nebyl vubec zadnej problem privezl sem nove originalni soucastky a vse namontovali .... a vse bez problemu kdyz nevedeli tak si to nekde zjistili a za tyden bylo namontovano.... na tom mi neprijde nic spatneho ze si privezu svoje dily kdyz je maji tak predrazene a ja mam moznost je mit virazne levneji.. tak to proste chodi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napise nekdo alespon odhadem kolik by stala ta prestavba na xenony komplet do originalniho stavu tj xenony, snimace odstrikovace atd... zkratka vse jak ma byt... ma nekdo odhad?? udelal by mi to nekdo?

Tak si vezmi Etku a sečti si jednotlivé komponenty..světla, řídící jednotku, čidla náklonů na nápravách, nový nárazník, nejspíš novou nádobku ostřikovačů včetně motůrku a nového vedení, elektroinstalaci asi neseženeš, protože je součástí origo svazku, takže se musí dovyrobit. když si to budu dělat sám doma, tak mám zpočítáno..ale když si to k někomu dáš, tak kolik hodin..jak to chceš zpočítat? Navíc budeš rozebírat pořádný kus auta..kolik bys chtěl za hodinu práce? Proto je jediná rozumná rada..zajdi si do nejbližšího servisu a tam se zeptej..rovnou se zeptej, co se stane, když si přineseš případně svoje díly. Tohle jsi asi slyšet nechtěl, ale v tomhle případě je to podle mně nejlepší řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...