Přejít na obsah

Lakovací tužka


Vinca

Doporučené příspěvky

:help: Ahoj, koupil jsem octavku a vevnitř v kufru jsem našel lakovací tužky.Je pravda, že auto má pár škrábanců a chtěl bych to zalakovat, ale nevím,jak na to :help: Byly tam dvě lakovací tužky, jedna barevná - červená a druha bezbarva - čirá.

Jak se s tím pracuje? Poradí někdo nebo jsou nějaký zkušenosti? Dík za odpověď. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořádně protřepat a na odmaštěnou a řádně očistěnou karosérii nejdříve natřít barvou a po zaschnutí přetřít bezbarvým lakem. Jinak výsled nevalný, ale nebude to v tom místě alespoň hnít. Takže pokud to máš jen na malé ťupky, tak se to dá, ale vetší rýhu bych s tím nedělal.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci opravit několik míst poškozených od kamínků a hrany dveří. Mám metlu a tak se mi to nechce patlat tím štětečkem a vytviřit ono lejno. Napadlo mě to stříknout nějakou pistolí na modely. Rozhodně to neudělá takový jelito. Jen takovou pistoli mít :unsure:

Nebo nevíte o někom, kdo takovéhle drobné opravy laku dělá? (Praha a okolí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci opravit několik míst poškozených od kamínků a hrany dveří. Mám metlu a tak se mi to nechce patlat tím štětečkem a vytviřit ono lejno. Napadlo mě to stříknout nějakou pistolí na modely. Rozhodně to neudělá takový jelito. Jen takovou pistoli mít :unsure:

Nebo nevíte o někom, kdo takovéhle drobné opravy laku dělá? (Praha a okolí)

Uvažuju o tom samým, ale je to trochu problém. Barvu musíš stejně nanést ve větší vrstvě aby jsi vyrovnal schod a pak rozbrousit, případně znova dostříkat a zas rozbrousit a na závěr lak. Jestli v Avataru je tvoje Octa tak máme stejnou barvu Cayene, tak ti pak můžu poreferovat jak to dopadlo. lol Jsem modelář a pistole mám ,praxi mám zatím jen na modelech (letadla) a tam mě to funguje , ale na autě jsem to ještě nezkoušel. To mě teprve čeká. Jen nevím kdy se k tomu dostanu, ale rád bych ještě letos.

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci opravit několik míst poškozených od kamínků a hrany dveří. Mám metlu a tak se mi to nechce patlat tím štětečkem a vytviřit ono lejno. Napadlo mě to stříknout nějakou pistolí na modely. Rozhodně to neudělá takový jelito. Jen takovou pistoli mít :unsure:

Nebo nevíte o někom, kdo takovéhle drobné opravy laku dělá? (Praha a okolí)

Uvažuju o tom samým, ale je to trochu problém. Barvu musíš stejně nanést ve větší vrstvě aby jsi vyrovnal schod a pak rozbrousit, případně znova dostříkat a zas rozbrousit a na závěr lak. Jestli v Avataru je tvoje Octa tak máme stejnou barvu Cayene, tak ti pak můžu poreferovat jak to dopadlo. lol Jsem modelář a pistole mám ,praxi mám zatím jen na modelech (letadla) a tam mě to funguje , ale na autě jsem to ještě nezkoušel. To mě teprve čeká. Jen nevím kdy se k tomu dostanu, ale rád bych ještě letos.

jj, ta je moje a barva je opravdu cayene ;) určitě dej vědět, jak to dopadlo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...