Přejít na obsah

Jak dlouho jste čekali na nové auto??


tomask

Doporučené příspěvky

Tak jsem konecne poslal do sveta svoje auto a chtel jsem si objednat O2 RS.

Sice jsem uvazoval o i jinych autech jinych znacek, ale zjistil jsem po navsteve nekolika autosalonu, ze neni vubec zadna sranda koupit auto. Vsude na Vas chrli vyrobci reklamu jednoho modelu za druhym, jenomze kdyz pak prijdete na salon a chcete teda auto, tak Vam reknou ze na auto budete cekat treba tri mesice, a nebo taky pul roku...No to me docela prekvapilo. Ja potrebuju auto co nejdriv a ne cekat nekolik mesicu.

Ted jsou treba pry vyprodane motory 1.9 TDI....a na kombiky si clovek ma nechat uplne zajit chut.

Vybral jsem si toto

http://cc.skoda-auto.com/cc/controls/print...1∂=summ

No kdyz to dobre pujde, tak auto bude nejdriv v zari....ach jo :(

To cekani asi nevydzim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vždy po objednání každého auta co jsem kdy měl nečekal déle jak 3 měsíce,na první OII - 11týdnů (objednávána konec února 2006),druhou OII-Combi jsem objednával začátkem ledna 2007 a 28.2. jsem jí vyzvedával,takže ani ne 2 měsíce.

Teď známej objednával Passata a řekli mu 8-9 týdnů.

Dobrý to má Audi,tam se dá něco připlatit za rychlé dodání.Ředitel jedné firmy se kterou spolupracuju si nedávno objednával Audi S8,od laku až po kůži v interiéru vše na extra přání a za měsíc mu stála před barákem.Docela by mě zajímala cena takového extra dodání,protože na S8 je prý normál.lhůta dodání 6-8měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtel jsem puvodne MITSUBISHI OUTLANDER, jenze kdyz mi rekli ze mozna v lednu, tak jsem se vratil zpet k O2 RS. Myslel jsem ze uz budu jezdit sporadane s nejakym velkym SUV, ale holt asi jeste budu chvili zavodit. Tak RSka by mela byt vyrobena v 36. tydnu.

Editováno: , autor: tomask
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekal 5 týdnů. Objednával jsem 23.4. a 31.5. jsem s ní vyjížděl ze salonu. Byl jsem tak netrpělivej, že když mi chtěl ukázat co a jak (takové ty řečí, že tady je volant, tady je řadička, tady se troubí tu se otvírá kapota atd atd atd...) tak jsem ho ihned zarazil a řekl ať otevře vrata, že už mažu a on že mi s tím vyjede ven, že to tak normálně dělaj, tak jsem mu řekl, že je hodnej, ale že to zvladnu sám. Prostě nejdelší chvile byla asi když jsem přišel do salonu, auto už tam na mě nablejskané čekalo a já musel jít předtím zaplatit a skoro si vyslechnout ovládání auta... Ale zas na druhou stranu to je vždy přijemnej okamžik jít si pro nové auti -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedávno byl pro novou octu 2,bylo to moje první auto když nepočítám ty dvě co jsem kupoval manželce:-)) Přišel jsem na salon a za týden bylo auto doma,bylo mi jedno v jaké barvě hlavně šlo o přepážku na odpočet DPH klimu okna v el. centrál a diesel,jediné auto co v tu chvilku kde bylo bylo to co mám nyní doma jinak 3 měsíce čekat.Děs běe ale neva už jsme si na sebe zvykli a dokonce jsem rád za barvu capuchino. Už měsíc spolu jezdíme a zatím dobrý na pár drobných vrzanců,špatné rádio,díru v plynu kolem 2 tis. to jde dobře a snad půjde nadále

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Tak zítra jsi pro ni jdu.co mě příjemně překvapilo, že v pondělí ji vyrobily už v utery ráno jí měli v Pardubicích.Teď už tam dodělávají jen pár (asi) drobnosti dle mého přání.Jinak můžu říci že přístup paní prodávající byl velice příjemný! :palec2:A čekání mě přišlo skoro na 9 týdnu bez jednoho dne.

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak se mám v příštím roce na co těšit.

Kupoval někdo nové auto v zahraníčí, jestli ano, jak dlouho jste čakali???

Nazdárek,já mám u německého dealera objednaného Passata od května a stále čekám.Podle posledních info by už snad měl být poslední týden v říjnu :aggressive:

Můj kolega má u stejného prodejce objednávku na OII 2.0 TDi combi 4*4 od března a stále čeká s tím,že mu den co den tvrdí,že už to bude....je maras!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak se mám v příštím roce na co těšit.

Kupoval někdo nové auto v zahraníčí, jestli ano, jak dlouho jste čakali???

Nazdárek,já mám u německého dealera objednaného Passata od května a stále čekám.Podle posledních info by už snad měl být poslední týden v říjnu :aggressive:

Můj kolega má u stejného prodejce objednávku na OII 2.0 TDi combi 4*4 od března a stále čeká s tím,že mu den co den tvrdí,že už to bude....je maras!

Hezký, to se mám na co těšit, snad bude nějaká předváděčka přímo na saloně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak se mám v příštím roce na co těšit.

Kupoval někdo nové auto v zahraníčí, jestli ano, jak dlouho jste čakali???

Nazdárek,já mám u německého dealera objednaného Passata od května a stále čekám.Podle posledních info by už snad měl být poslední týden v říjnu :aggressive:

Můj kolega má u stejného prodejce objednávku na OII 2.0 TDi combi 4*4 od března a stále čeká s tím,že mu den co den tvrdí,že už to bude....je maras!

Hezký, to se mám na co těšit, snad bude nějaká předváděčka přímo na saloně :)

Ale znáš to , bohužel kolikrát ta předváděčka nemá výbavu co potřebuješ . Já jsem vybíral Scouta asi z 10 aut a stejně jsem ho objednával . Protože pouze dvě měly slušnou výbavu , ale barva se mě nezamlouvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám, tak se mám v příštím roce na co těšit.

Kupoval někdo nové auto v zahraníčí, jestli ano, jak dlouho jste čakali???

Nazdárek,já mám u německého dealera objednaného Passata od května a stále čekám.Podle posledních info by už snad měl být poslední týden v říjnu :aggressive:

Můj kolega má u stejného prodejce objednávku na OII 2.0 TDi combi 4*4 od března a stále čeká s tím,že mu den co den tvrdí,že už to bude....je maras!

Hezký, to se mám na co těšit, snad bude nějaká předváděčka přímo na saloně :)

Ale znáš to , bohužel kolikrát ta předváděčka nemá výbavu co potřebuješ . Já jsem vybíral Scouta asi z 10 aut a stejně jsem ho objednával . Protože pouze dvě měly slušnou výbavu , ale barva se mě nezamlouvala.

njn, to znám, pro mě je hlavní červená corrida, výbava elegance, 4x4 2,0TDI, HF, Maxík, MF volant, xeny, climatron, alarm s náklonem, tlak pneu, výhřev ostřiků a párt dalších kravinek, takže to nejspíš bude zakázkovka, nic, co by bylo na saloně.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednával Scouta 27.4.2007 a vyzvedával z autosalonu 31.8.2007 , takže mohu říct 4 měsíce . V autosalonu stálo pouze čtyři dny do předání , ale jsem velice spokojen .Mohl jsem mít scouta hned ,ale neměl bych xenony atd.

Re: Snad kazdej Scout ma xeny ne ? jeste sem nevidel bez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem objednával Scouta 27.4.2007 a vyzvedával z autosalonu 31.8.2007 , takže mohu říct 4 měsíce . V autosalonu stálo pouze čtyři dny do předání , ale jsem velice spokojen .Mohl jsem mít scouta hned ,ale neměl bych xenony atd.

Re: Snad kazdej Scout ma xeny ne ? jeste sem nevidel bez..

bohužel, xeny jsou volitelná výbava, u Oktávek to má jen RS a LaK v "základu" :huh:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...