Přejít na obsah

Tandem


Jar_da

Doporučené příspěvky

Cus, Tandem som este neskusal, no bungee je super, - totalna volnost a prazdna hlava na par sekund pocas volneho padu, no nieco uzasne. Skakal som zo Strbskeho plesa z Mostika a bolo to SUPER. Sice trochu strachu pred odrazom "do prazdna" ale SUPER. Isiel by som este raz. :)

Tak mozno niekto kto skakal v tandeme.

Adrenalinu ZDAR. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos sem ho dal ségře k vánocům :-) Ale zatím to neabsolvovala, chystáme se na to někdy spíš asi ke konci srpna, možná až v září. Když sem zjišťoval jestli to stojí za to, reakce lidí sou veskrze velmi pozitivní, pokud to drahou polovičku láká neváhej, bude nadšená ;)

Objednával sem od Jump-tandemu - http://www.jump-tandem.cz/

Cena momentálně 3875 za seskok samotnej, plus asi 1500 za foto a video dokumentaci, pokud jí chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže samé pozitivní zkušenosti, trochu jsem pátral a vlastně to mám na letišti skoro za barákem, cena je 4000,.Kč plus kamera 1700,-, seskok z 4000m, padák se otvírá v 1500m, doba cca volného pádu je 35 vteřin, cena větší jak za bungee, ale mám to pět minut a delší doba volného pádu oproti bungee mě přesvědčila, tak jsem zvědav, jak pochodím s překvapením k narozkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 týdny z5 skákal přítelkyně bratr v Boleslavi tady a paráda. Deme s Miu taky :palec2:

Cena byla 5600 za skok z 4.000m video na DVD a fotky.

jestli budete skákat v MB, tak se koukej ozvat půjdu se s tebou rozloučit lol

Jj, neboj, předpokládám, že máme vzít klíče od auta a od bytu sebou a dát ti je "do úschovy", že jo? lol

Ještě že sou ty kamarádi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 týdny z5 skákal přítelkyně bratr v Boleslavi tady a paráda. Deme s Miu taky :palec2:

Cena byla 5600 za skok z 4.000m video na DVD a fotky.

jestli budete skákat v MB, tak se koukej ozvat půjdu se s tebou rozloučit lol

Jj, neboj, předpokládám, že máme vzít klíče od auta a od bytu sebou a dát ti je "do úschovy", že jo? lol

Ještě že sou ty kamarádi :D

jo, ale já to první neřek, tebe to napadlo lol

Fakt dej vědět ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

takže jelikož bylo včera super počasí a zrovna vyšel i termín, byli jsme na letišti a manželka si to dost užila,

ti kdo chtějí objednávat - ceny se dost liší a dost letišť seskoky nabízí jako překupníci, takže trochu hledat a ptát se docela ušetří, konkrétně jaroměř je cena 4000 seskok plus 1700 foto a DVD, lidé, kteří to skáčí, jsou tady: http://www.tandemseskok.cz/ (ceny trochu jiné :) )

fotek je asi tak okolo padesáti, DVD je skok a pád v plné rychlosti a potom celé zpomaleně,

prima odpoledne, skákali i sólisti, super zážitek bylo přistávání kameramanů (přeci jen musí být dole dřív, aby stihli dopad klienta) z docela pro mě velké rychlosti a přesně do stoje, jak letadlo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jelikož bylo včera super počasí a zrovna vyšel i termín, byli jsme na letišti a manželka si to dost užila,

ti kdo chtějí objednávat - ceny se dost liší a dost letišť seskoky nabízí jako překupníci, takže trochu hledat a ptát se docela ušetří, konkrétně jaroměř je cena 4000 seskok plus 1700 foto a DVD, lidé, kteří to skáčí, jsou tady: http://www.tandemseskok.cz/ (ceny trochu jiné :) )

fotek je asi tak okolo padesáti, DVD je skok a pád v plné rychlosti a potom celé zpomaleně,

prima odpoledne, skákali i sólisti, super zážitek bylo přistávání kameramanů (přeci jen musí být dole dřív, aby stihli dopad klienta) z docela pro mě velké rychlosti a přesně do stoje, jak letadlo :palec2:

No koukám, že paní si to taky super užila :palec2: Ceny stejný jako v tý Bolce, jen mají možná líp vyřešený to kamerování než Boleslaváci. :)

Jinak taky mi přišlo, že padaj dost rychle při tom přistání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...