Přejít na obsah

Vypnuti radia pri startu


Doporučené příspěvky

Koukám, že tobě něco vysvětlit bude asi těžký. Takže, budu mít vypínač kterej dokáže proklemovat stálý a spínaný napětí do rádia, normálně bude vypínač vyplej a rádio bude fungovat s klíčkem, tak jako doposud, ale v případě potřeby si ten vypínač zapnu a rádio mi bude hrát i bez toho klíčku. Doufám žes to už pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rádio Sony s MP3 a po vytaření klíčku se mě normálně vypne, ale pokud nemám klíček ve spínačce tak už ho nezapnu, a to jsem připojil origo kabeláž . Původně jsem měl origo rádio. Jsem z těch co jim vadí že rádio nehraje pokud není seplá spínačka, musim to přepojit. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rádio Sony s MP3 a po vytaření klíčku se mě normálně vypne, ale pokud nemám klíček ve spínačce tak už ho nezapnu, a to jsem připojil origo kabeláž . Původně jsem měl origo rádio. Jsem z těch co jim vadí že rádio nehraje pokud není seplá spínačka, musim to přepojit. :p

Stačí jen proklemovat stálý a spínaný napětí co jde do rádia, ale zas ti nebude vypínat s klíčkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rádio Sony s MP3 a po vytaření klíčku se mě normálně vypne, ale pokud nemám klíček ve spínačce tak už ho nezapnu, a to jsem připojil origo kabeláž . Původně jsem měl origo rádio. Jsem z těch co jim vadí že rádio nehraje pokud není seplá spínačka, musim to přepojit. :p

Stačí jen proklemovat stálý a spínaný napětí co jde do rádia, ale zas ti nebude vypínat s klíčkem...

Jasan, diky. Mě právě o to jde aby nešlo vypínat klíčkem. Kolikrát mám puštěný rádio v autě když dělam kolem auta atd. ,a už mě nebaví pořád zapínat klíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam tiez cez klucik ale nerozumiem jednej veci, ked vitiahnem klucik tak sa radio vypne, lebo nema elektriku, lebo je napajane cez spinacku. A preco mi potom blika cervena diodka ked vyberem panel???? odkial ta ma elektriku?

Rádio má pořád napětí, ale vede do něj i druhej kablík kterej je spínanej přes spínačku a díky němu se rádio zapne, většina normálních rádií to bez toho druhýho neumí, jen origo a pár dalších kousků. Stály napětí tam musí být, jinak bys pořád jen ladil stanice a nastavoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...