Přejít na obsah

Zesilovač


Doporučené příspěvky

Nazdárek všem. Mám dotaz ohledně zesáku. Chci si dát do plata repro a zesilovac ale mám jeden problém. Jak se z motoroveho prostoru dostanu dovnitř vozu. CO všechno musím rozebrat a kde. Budu rád za každou zkušenost a radu. V autě už pojedu pod prahy až do kufru. Ale ten motorvy prostor bude asi nejhorší. Kde tam jsou ty prostupy. Ve felicii to bylo tak jednoduché :) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim, tak to máš stejný problém jako já .. Stravil jsem uz nekolik hodin pod sedačkama a doumal jsem kudy by to tam šlo .. krom toho "naslepo" to protáhnout a stejne nic .. snad to tu někdo bude vědět a poradí .. :help: Já proste na nic neprišel .. prozatím to mám protáhlé pod autem .. a zadníma sedackama do kufru .. ale je to "čunárna" lol

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem řešil taky,nakonec to spravila jedna dírka průměr 10 mm nahoře nad pedálama. Přesný místo bych ale musel vyfotit,myslím že nahoře na tý pedálový konzole. Doporučuju ale vyndat schránku vz. filtru a odtáhnout kabelovej svazek. Všechno práce asi na 15 min...jen vědět jak.Tak přeju hodně ůspěchů :palec2:-_-

Ted koukám,že je řeč o Roomstru,ale věřím,že to bude podobné,co ve fabii.

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Děkuji. Podlaha jde v pohode zvednout, protoze ty kraje jsou delane jenom z toho koberce a ten se ohne. Jinak nevim jestli to jde z fotek poznal ale zesik je asi 5cm nad podlahou v kufru.

Nicmene ted pracuji na zastavbe 25cm subwoofru od GZ, který bude místo prostředního sedadla a bude připojeny na další dva kanály do můstu z toho zesilovače. Tu zastavbu chci udelat tak aby plnila funkci loketni operky a v pripade potreby sla jednduse vyndat a dat misto ni zpet sedadlo. Premyslim, ze bych na ten box dal i ty drzaky napoju co se montuji zezadu na prostredni sedacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tahal jsem i minus, zda se mi to lepsi nez to nekde uzemnovat na kastli.

aha .. sak to je to iste a myslim ze zbytocne .. . .a ked to das na karoseriu mas to lepsie (nejsu take straty ako na kabli .. .. ale ako kazdy chce :)

a niekde ? ja to mam napr. pod srobom zadnych bezp. pasov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nemel byste nekdo nahodou nejakej postup, pripadne i fotky kudy tahat kabely skrz auto (demontaz prahu, ...) , kudy skrz palubku k radiu a z motoroveho prostoru do kabiny? Na co si dat pozor a tak? Chystam se hodit do kufru sw a zesilovac a bojim se, abych neco nepokurvil :help: . Diky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ste vyřešily připojení remote zesilovače k autorádiu? Teda pokud máte originální škoda autorádio(DANCE). Plus a Mínus je jednoduchý, zesilovač mi podporuje jak low tak high vstupy, takže tady taky není problém. V každým autě udělanou muziku a teď mi to nějak chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ste vyřešily připojení remote zesilovače k autorádiu? Teda pokud máte originální škoda autorádio(DANCE). Plus a Mínus je jednoduchý, zesilovač mi podporuje jak low tak high vstupy, takže tady taky není problém. V každým autě udělanou muziku a teď mi to nějak chybí.

Ja mam taktez neorigo radio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, k cemu to auto pouzivate? Mit tak malej kufr jako je v FII a jeste do nej nacpat takovou bednu to uz se tam vazne skoro nic nevejde. Mate na nakupy, vylety , dovolenou jeste nejaky vetsi auto? Ja tak 1x tydne vozim ruzny veci do bytu (lampa tuhle, zrcadla tamhle) pak vylety ve 3-4 lidech s bagazi ap. ze mam pocit, ze mam kufr narvanej vlastne porad. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...