Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

jj, byla to naprosta komedie, dneska jsem jezdil s kolegovym Jeepem a byla to pohoda, zimaky a drapaky, to projelo vsechno :) jeste jsem vytovahol dve auta ze skarpy, ktere jsem cestou potkal :smich:

a cestou domu, kdyz jsem dal auto do garaze tak slysim ty duchodce co priklouzali na letnich gumach jak si stezuji ze cestari to nezvladli :smich:

dneska sem mel fakt dobrej den ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj stando info je zatim takovy že herečka tam jede někdy kolem páty busem a já pro ni mam jet.....co řikala tak tam jede hlavně a jenom kvuli Nightwork(což nechapu :-)))) ) a že až dohrajou tak by jela domu.bohužel přesnej termin kdy budou hrát a jak dlouho se dozví nejspíš až na místě,ale co sem se s ní bavil tak když pro ní v pulnoci přijedu tak by to mohlo byt akorát....proto sem navrh těch 22:00....jen je na Vás kdyžtak navrhnout nějakej plac pro mě jako mimopražáka idealní něco ze směru od ruzyně nebo a to by bylo asi nejlepší něco kolem centra at to pak k ty lucerně nemam daleko....nějakej parking u mekače nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...