Přejít na obsah

Výměna držáku nápoje pod ručkou


Berry

Doporučené příspěvky

Mám černé plasty a vedle ručky ten držák na nápoje. Je mi k ničemu a spíš postrádám nějakou přihrádku na drobný "bordel". Chci se zeptat, jestli se dá ten držák nápojů vyměnit za tu přihrádku nebo bych musel měnit celý díl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám černé plasty a vedle ručky ten držák na nápoje. Je mi k ničemu a spíš postrádám nějakou přihrádku na drobný "bordel". Chci se zeptat, jestli se dá ten držák nápojů vyměnit za tu přihrádku nebo bych musel měnit celý díl?

Můžeš si tam dát co potřebuješ. V plastu na tunelu je díra a co si tam našroubuješ záleží na tobě. A najít někoho na výměnu nebude problém, já to měnil komplet ze šedé na černou a chtěl jsem právě držák na kelímek než kastlík na prach. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám černé plasty a vedle ručky ten držák na nápoje. Je mi k ničemu a spíš postrádám nějakou přihrádku na drobný "bordel". Chci se zeptat, jestli se dá ten držák nápojů vyměnit za tu přihrádku nebo bych musel měnit celý díl?

Můžeš si tam dát co potřebuješ. V plastu na tunelu je díra a co si tam našroubuješ záleží na tobě. A najít někoho na výměnu nebude problém, já to měnil komplet ze šedé na černou a chtěl jsem právě držák na kelímek než kastlík na prach. :)

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám černé plasty a vedle ručky ten držák na nápoje. Je mi k ničemu a spíš postrádám nějakou přihrádku na drobný "bordel". Chci se zeptat, jestli se dá ten držák nápojů vyměnit za tu přihrádku nebo bych musel měnit celý díl?

Můžeš si tam dát co potřebuješ. V plastu na tunelu je díra a co si tam našroubuješ záleží na tobě. A najít někoho na výměnu nebude problém, já to měnil komplet ze šedé na černou a chtěl jsem právě držák na kelímek než kastlík na prach. :)

Díky za info

Já tam mám zase ten černej kastlík a raději bych držák na kafe - tak co si to spolu vyměnit? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...