Přejít na obsah

sport.volant


seki

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas! Mam sportvolant a neviem ani za svet ako pripoit signal.truby.Na tlacitku volantu je jeden konektor a od trub mi ide 2 zilovy kabel(kostra) ktory treba prerusit cez tlacitko na volante tak aby kabel nebol v pohybe pri toceni volantom.Volant nema pre tuto vec mechaniku a veci podobne.Neviem kadial pretiahnut tuto jednu kostru.Riadiaca tyc je u spodku svojou dlzkou nepriechodna.Snad sa najde nejaky tuner a tuto vec mi vysvetli diki Vam moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues Ten tisic hran je na konci toho venca a to len nastoknes na riadiacu tyc tak 3CM.Uz som aj rozmyslal ze si dam zvlast tlacitko ako my bolo poradene. ale uz mi poradil kamarat ze treba pod volant na plast pevnej casti uchytit pliesok z pruzneho materialu pod strunku. nejako tak este to prediskutujem a potom dam vediet zatial dik za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam taky isty volant. riesil som to celkom jednoducho. na konektor bagu adpor aby nesvietil a na klakson telefonny kabel tak ako to vidis na vozidlach WRC hehe. uchytis to sk paskami aby neboli namahane konektory a pood vonatom ti bude v obluciku trcat snura ako zo sluchatka. pri toceni sa to v pohode natiahne. a musis si zvyknut na vypinanie blinkrov. idealne je prehodit komfortku triplexovu. male volanty rules.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute klucaci tak je to konecne hotove.Riesil som to aj WRC sposobom ako tu bolo navrhnute paci sa mi tento sposob.Nejak tak som to mal este pred tym ale kabel natahovaci som mal v nutri vo volante.Dlho to nevydrzalo.Teraz mam vo volante vsadeny silon.kruzok ako je vidiet na obrazku takze je to odizolovane od konstr.volantu.V tomto silon.je frezovan.drazka v ktorej je tvrdokov.kruzok ktory je prepojeny dratom na tlacitko a zaroven na tento kruzok dolieha tvrdokovova gulicka na pruzine(pohyblivy kontakt) ktory je uchyteny pevne na palubovke (ta mensia) to velke je sroba na uchytenie) na obrazku je vydiet stycnu plochu gulicky a kruzku. A teraz ked idem mimo obce tak si tak vytrubujem.Lebo dlho som na to nemal cas to spravit a kedy kolvek mi prdomnou vodici nedali smerovku pri odbocovani tak som si za volantom trhal vlasy od zurivosti. A este musim rozobrat truby lebo su asi membrany zahrdzavene. Ked to dlho netrubilo. Skrieka to ako ked kocurovi sliapnes na one. Tak caute a dik.

post-6347-1188993388_thumb.jpg

post-6347-1188993399_thumb.jpg

post-6347-1188993414_thumb.jpg

post-6347-1188993425_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci prudit,ale za volant bez bagu bych ti nafackoval :angry:

Poznáš na STK ;)

na druhou stranu me napada ze kdyz nabouras a streli ti bag a nemas penize na novy a nechas to tak,tak ti za to nemuzou nic rict ne?je to jen blbost ridice ze se o tohle ochuzuje . Ja osobne bych jiny volant nedal prave z toho duvodu ze bezpeci je dulezite a nikdy nevis kdy ti muze zachranit zivot,tak proc ho davat pryc ;) jinak nevim ale chtelo by to jeste fotku jak to vypada v prostoru :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze bezpecnost netreba podcenovat a zbytocne sa tak vystavovat riziku ze dojde k niecomu k comu by nemuselo prist. Chcel by som si z rozumom uzit a priblizit sa na tomto svete tak rychlom, trochu sportovej kombinacii jako takej. Ved kazdu minutu clovek podstupuje rizika o ktrorych vobec ani nevie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...